• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Server statslarını nezmn görebilcez? error-softu güncelleseniz veya siteye ekleseniz iyi olur.

1 haftayı bulur. Coder ev taşıyor, panelin şifresiz hali lazım, sadece coderde var o da.

////

He birde birileri oyun yarım saat açık kalsın dişimi kıracam falan diyordu gelsin kafasınıda kırsın bari, uzun süredir açık oyun :))

1 haftayı bulur. Coder ev taşıyor, panelin şifresiz hali lazım, sadece coderde var o da.

////

He birde birileri oyun yarım saat açık kalsın dişimi kıracam falan diyordu gelsin kafasınıda kırsın bari, uzun süredir açık oyun :))

ümit abi haxball oynayalım artık :D

​Oyun online şuanda. Site güncellenmedi şimdilik.

Herkes siteye bakıyor açık kapalı olduğunu başka nerden bilebiliriz suan üyelik almada bir problem yok değil mi oyunu indirip üyeliği alıp başlıyorum o zaman

----------

​Evet bugün öğlen açıldı şuanda da kasıyoruz :)

Tamam ozaman üyeliği açtım oyunu indirip geliyorum O zaman

Evet üyeliğini alıp indirebilirsin, oyun açık.
Site işini bilmiyorum ama coder ev taşıyormuş öyle yazıyordu. Bu sebeple site güncellenmemiş.
İyi oyunlar.

Evet üyeliğini alıp indirebilirsin, oyun açık.
Site işini bilmiyorum ama coder ev taşıyormuş öyle yazıyordu. Bu sebeple site güncellenmemiş.
İyi oyunlar.

Bir server'da en önemli sayılabilecek birşey oyunun sitesidir bu eksiklerin bir an önce giderilmesi gerekiyor.

Maalesef benim yapabileceğim bir şey yok yazılanları söylüyorum takımdan da değilim :)

Geri