• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

1 gün uğraştığn için isyanmı ediyorsun herkezn 0 landı snn için daha iyi olablr

1 gün uğraştığn için isyanmı ediyorsun herkezn 0 landı snn için daha iyi olablr

Yok aga şöyle bir durum var 7senelik silkroad oyuncusuyum ilk defa 2den fazla çar soktum oyuna ve bota saldım :D yoksa benim için herşey rahat geçmişte hep 1çarla oynadim :D şimdi çok koydu bu :D

Şimdi Anlamadım bişi war honor pointler gidicek peki benim o kdr kastıgım milleti 40 a boşamı kastım yani ? haksılık ya herkes 7 çarla bota koyup asd1 asd2 asd3 yapıyorsa benim ne günahım war 450 pont yapmstım canım cıktı hakkımı ıstıyorum Gmler... :S
Honor Pointler mi sıfırlanıyor kimse öyle birşey demedi

Yok aga şöyle bir durum var 7senelik silkroad oyuncusuyum ilk defa 2den fazla çar soktum oyuna ve bota saldım :D yoksa benim için herşey rahat geçmişte hep 1çarla oynadim :D şimdi çok koydu bu :D

O değilde seni hatırlıyorum hymerada Warrior kastın, itemi dizdin 50 TL sattın valla çok akıllılık yaptın helal olsun :)
1 Hafta sonra piyasa zaten acayip bozuldu :)

pc çökmüştü 2 gündür onla ugraşıyorum :D böle silinmeler felan bana göre güzel olmuş :D pc güncellemeleri yapıyorum şuanda oyunu indirip en kısa zaman da yetişirim size nasılsa yeni updateler felan geliyor habire bişiler siliniyor :D

Oruçlu oruçlu sabahın köründe kalktım oyuna gircem diye, hüsrana uğradım doğrusu :)

oyun açılmış + mbot da devil kıyafetinin skilli (malicious devil skill)gözükmüyor nasıl ayarlanabilir ?

Son düzenleme:
Geri