• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Benimde ltpde ki herkes ölmüştü, şimdi oyuna girebilen var mı?
Hemen girmek zorunda değiliz aslında lagı çözsünler de bi...

hayır ben anlamıyorum joysro filan 2k adam var sadece biraz lag var ama kapanmıyor sizin swleriniz devamlı niye kapanıyor stabil değil ? :/ çok merak ediyorum o yüzden oyuncu toplayamıyosunuz

hayır ben anlamıyorum joysro filan 2k adam var sadece biraz lag var ama kapanmıyor sizin swleriniz devamlı niye kapanıyor stabil değil ? :/ çok merak ediyorum o yüzden oyuncu toplayamıyosunuz

servera saldırı var belliki diyeceksinki joysroya yokmu sanki onada vardır tabi ama firewall güçlüdür onun belliki nautilusun firewallı emin önünden almışlar :D :D :D

Millet tek başına server açar 0 lag 0 bug herşey tamam player bulamaz burda player var oyunda iş yok

Onların yüzünden değilki. Adamlar saldırı yapmasa bunlar olmayacak. Şimdi diyeceksiniz, koruma yok :haha Peki facebook'a saldı yaptıklarında neden birşey demiyorsunuz ^^

servera saldırı var belliki diyeceksinki joysroya yokmu sanki onada vardır tabi ama firewall güçlüdür onun belliki nautilusun firewallı emin önünden almışlar :D :D :D

güldüm.

----------

ya beyler saldırı diğer serverlara olmuyor mu diyorsunuz da . Yabancı serverlara fazla yabancı saldırmaz. Türk server ve bu kadar iyi server olduğu için sürekli saldırıyorlar. Anlayın işte çekemiyorlar. Düzelir elbet geçer bu günler de.

Kod:
http://sharebit.net/wp-content/uploads/DDoS1.jpg

işte swye yapılan :D

Geri