• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

NBA 2K14 apk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Arkadaşlar apk indirdim. Kurmaya çalışıyorum scanning falan olayları geliyor izin isteklerine tamam diyorum yükleniyor diyor ve 1-2 dakika sonra ''NBA 2K14 yüklenmedi.'' hatası veriyor. Telefonum GM Discovery. Bu sorunla daha önce karşılaşan yada çözümünü bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Büyük boyutlu oyunlarda yalnızca apk yüklemek yetmez.Yaninda db sini yani sd data filesini da indirmeniz gerekir.Google a nba2k14 data files yazin indirin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük boyutlu oyunlarda yalnızca apk yüklemek yetmez.Yaninda db sini yani sd data filesini da indirmeniz gerekir.Google a nba2k14 data files yazin indirin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yada dediğin gibi ben apk+data birlikte indirmişim data files ayrıyeten rar şeklinde indirmem gerek sanırım. Arıyorum yarım saattir rar şeklinde bulamıyorum

Geri