• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Nick Değişimleri ve ViP Üyelikler Hakkında Önemli Duyuru

EmreAtagul'a katılıyorum
Örneğin; sro versiyonlarını teklink upload edicek biri bulunmalı ama öyle hotfile,rapidshare gibi sitelere değil(EmreAtagul böyle bi talepte bulunmuştu)
o uploadlar sadece vip üyelere dağıtılsın çok daha ilgi çeker
tabii fikirler artmalı

Şöyleki ilk aklıma gelen herkese paylaşılmayan bambaşka dosyalar bambaşka içerikler gibi ... Veya tek link indirmeli pek bir yerde olmayan içerikler gibi şeyler olmalıdır.Yani bunlar VIP kelimesinin anlamını tam olarak karşılar gibime geliyor benim adıma ki bunlar olursa da herkesin vip'ye talebi olacağına inanıyorum.Ve de dediğiniz gibi isim değiştirme olayında teksiniz çok güzelde bir uygulama bu konuya asla bir lafım yok yanlış anlamayın tebrik ve teşekkürde ederim böyle bir imkan sunduğunuz için.

Aklıma geldi ekliyeyim VIP üye'ye sitemizden alışveriş yaparken bir indirim yapılabilir bu indirim çok fazla olmak zorunda değil ama bir etki sağlamalıdır bence ve de sitede karakter satışı vs. bir satış yaparkende konusunun hep üstte kalma gibi bir ayrıcalığı da olmalıdır.

Valla net aleminde paylaşılmayan hiç birşey yok ilk söylediğin biraz imkansız :) Vip üyelere indirim yapılırsa zaten o alınan ücretin bir anlamı kalmayacak. Bu arada bu işi vipe talep olsun veya gelir elde etmek amacı ile yapmadım. Bana çok mesaj geliyordu bu konular hakkında artık topun bende olmadığını ve topun herkesin kendinde olduğunu göstermek kısaca bu işin artık başımı ağrıtmasını istemediğimden böyle bir yönteme başvurdum.

Yine de zamanla aldığımız ücreti haketmek için yapabileceğimiz ne varsa vipe eklemeye çalışacağım tabiki haksız bir kazanç ve haksızlık istemiyorum asla.

EmreAtagul'a katılıyorum
Örneğin; sro versiyonlarını teklink upload edicek biri bulunmalı ama öyle hotfile,rapidshare gibi sitelere değil(EmreAtagul böyle bi talepte bulunmuştu)
o uploadlar sadece vip üyelere dağıtılsın çok daha ilgi çeker
tabii fikirler artmalı

Sro versionlarını tek link upload etmek imkansız gibi. Çünkü onun için bir host kiralanması gerek ve trafiğinin yüksek olması gerek ve bunun da oldukaça kabarık bir masrafı olacak. Ayrıca böyle bir imkanımız olsa tüm üyeler sunardık sadece viplere değil.

Biz yine aynıyız değil mi abi ?

Eski viplere birşey olmayacak onlar aynen devam edecek.

Teşekkürler,vip in açıkçası artısını göremedim.Bazı özellikler eklenirse ilgi göreceğine eminim.(şahsen alıp nickimi LegendM yapacağım)

Kazanmak ile satın almak arasında çok fark var.

#Aslında Para İle Deilde 1 Sene Oncesi Yada 2Senedir Sitede DURAN 600-700 + Msj Olanlara VİP Üyelik VERİLSE Daha İyi Olur Gibime Geliyor Bu Benim Düşüncem !

Çok güzel olmuş fakat ücret abartı olmuş.

#Aslında Para İle Deilde 1 Sene Oncesi Yada 2Senedir Sitede DURAN 600-700 + Msj Olanlara VİP Üyelik VERİLSE Daha İyi Olur Gibime Geliyor Bu Benim Düşüncem !

Aynen katılıyorum. Birde madem Türkçe' ye önem veren bir siteyiz, Özel Üye yazısı yetmiyor mu? V.I.P neden ?

Son düzenleme:
O zamanda eski üyeler post kasmaya başlıyabilir yada çok fazla vip üye olur.

O zamanda eski üyeler post kasmaya başlıyabilir yada çok fazla vip üye olur.

1-2 YIL Diyorum 1 2 YILDIR SİTEDE OLAN VE MSJ I 600-700 ARASI OLAN ANLATMAK İSTEDİM ŞU 1 2 Senedir Üyedir Ama Hiç Post Yoktur Ona verilmemesini İstiyorm Anladınmı Yani 1 2 Senedir Sitede Olanlara Ve 700-800-900-1000 Arası Msj Olan ' A VİP Üyelik Verilse Benim için Ama Benim İçin Hoş Ödül Gibi Birşey :)

Son düzenleme:

1-2 YIL Diyorum 1 2 YILDIR SİTEDE OLAN VE MSJ I 600-700 ARASI OLAN ANLATMAK İSTEDİM ŞU 1 2 Senedir Üyedir Ama Hiç Post Yoktur Ona verilmemesini İstiyorm Anladınmı Yani 1 2 Senedir Sitede Olanlara Ve 700-800-900-1000 Arası Msj Olan ' A VİP Üyelik Verilse Benim için Ama Benim İçin Hoş Ödül Gibi Birşey :)

Öyle binlerce kişi var... Söylediğiniz mantıksız bir olay.

O zaman vip in hiç bir anlamı ve amacı kalmaz.

Ümit abi dün para yatırıyodum tutar girin dedi 1.01 ile 2.99 arası 2.00 yazmıştım bloke etti kartı 24 saat 19 da açılacak 2 defa bloke ettim yaw bişeyi ödiyemedim :D tutara kaç yazmam lazım ümit abi

Ümit abi dün para yatırıyodum tutar girin dedi 1.01 ile 2.99 arası 2.00 yazmıştım bloke etti kartı 24 saat 19 da açılacak 2 defa bloke ettim yaw bişeyi ödiyemedim :D tutara kaç yazmam lazım ümit abi

Paypal hesabını doğrulamak için kartından 1 ile 2.99 arası bir miktar para çeker ve extrene bakıp bu oranı oraya girmeni ister yanlış oran girersen bloke eder doğru oranı girersen kartını ve hesabını aktive etmiş olursun ve sınırsız sorunsuzca kullanabilirsin.

Senin dediğin gibi olsaydı ben A++++ üye olurdum :D

Paypal hesabını doğrulamak için kartından 1 ile 2.99 arası bir miktar para çeker ve extrene bakıp bu oranı oraya girmeni ister yanlış oran girersen bloke eder doğru oranı girersen kartını ve hesabını aktive etmiş olursun ve sınırsız sorunsuzca kullanabilirsin.
moneybookersten yatırıcam.

Geri