• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Nick Değişimleri ve ViP Üyelikler Hakkında Önemli Duyuru

Kudurcam ya yine bloke ettim ümit abi yarın bu saatlerde team viewerden ayarlarmısın ?
lütfen.

Anasayfada da Vip üyelik satılsın böylece kredi kartı olmayanlarda sitemizin hesap numaralarını kullanarak VİP olabilirler ayrıca şuan VİP üyelik almış birisi bulunmakta mı ?

Ayrıca unutulmaması gereken şey 1 taşla 2 kuş vuracak olmamızdır hem bizim için bu kadar yararlı bir site, aile oluşturan Ümit arkadaşımızın site ücretlerini ödemesi için ufak bir yardım hem de alacağınız yeni yetkilerle sitede bir adım öne çıkmamız paha biçilemeyen bu ortamda fena olmayacaktır (:

Son düzenleme:
Anasayfada da Vip üyelik satılsın böylece kredi kartı olmayanlarda sitemizin hesap numaralarını kullanarak VİP olabilirler ayrıca şuan VİP üyelik almış birisi bulunmakta mı ?

Ayrıca unutulmaması gereken şey 1 taşla 2 kuş vuracak olmamızdır hem bizim için bu kadar yararlı bir site, aile oluşturan Ümit arkadaşımızın site ücretlerini ödemesi için ufak bir yardım hem de alacağınız yeni yetkilerle sitede bir adım öne çıkmamız paha biçilemeyen bu ortamda fena olmayacaktır (:

Mantıklı...

Hemen anasayfaya özel ürünlere ekliyorum.

Vip üyelik alan 3 kişi var şuan, 2-3 kişi de deneyip beceremiyor :)

Edit :

Anasayfaya eklendi : https://www.maxigamerz.com/k/84-maxigame-vip-uyelik.html

Bende bi silk alacak olduğumda fazla para yatırıp alayım 2 tane Vip yazarım :D

Yanlışlık yok... virgülden sonraki sıfırların değeri yoktur. Nokta olsa tamam da virgülden sonraki sıfırlar değersizdir.

Yanlışlık yok... virgülden sonraki sıfırların değeri yoktur. Nokta olsa tamam da virgülden sonraki sıfırlar değersizdir.
ümit abi oraya baktım, vip üyelik için moneybookers yazıyor ben parayı yatırınca ödeme bildirimi yapıcam dimi ?

Ben yapılıyor diye biliyordum.Ödeme bildiriminde moneybookers varda :D

Hesaplardan birine para yatırdığımızda :'(

Son düzenleme:
#Bir Şey Sölicem Üyelere Felan Kendi Konusunu Silme Özelli Veremesmisiniz Mesela Benm Konum War Silinebilir yazıyorum isim olmadı için kimse silmiyor silin yazdım halldede silen olmuyor Kendi Konusunu Çöp Kutusuna Taşıma Özelli Verebilirmisin ?

#Bir Şey Sölicem Üyelere Felan Kendi Konusunu Silme Özelli Veremesmisiniz Mesela Benm Konum War Silinebilir yazıyorum isim olmadı için kimse silmiyor silin yazdım halldede silen olmuyor Kendi Konusunu Çöp Kutusuna Taşıma Özelli Verebilirmisin ?

Konunun neresine silin yazdın acaba ? Mesaj olarak silin dediysen yılda geçse görünmez.Biz boş yeremi başlığına yazın diyoruz ????

Konunun neresine silin yazdın acaba ? Mesaj olarak silin dediysen yılda geçse görünmez.Biz boş yeremi başlığına yazın diyoruz ????

yazılmıyo işte silin yazdım ama kenarda yenileniyor gibi bişi dönüyor olmuyor bende bosuna kendi konumuzu silme yetkisi veremesmisiniz demiyorum.

Aslında Sadece Silme Görevi Olsa Kötümü Olur Kullanıcıların ? Bosuna Kirlilik Olmaz Diye Umut Ediyorm + İsmini Deiştirdim.

Geri