• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nick İsteği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu saaten sonra tartışma devam eder ise tartışan herkes banlanıcaktır lütfen biraz daha saygılı ve seviyeli olalım. Bir husumetiniz var ise özelden konuşun kimsenin konusunu baltalama hakkınız yok.

Tartışma çıkaran arkadaş süresiz uzaklaştırıldı.Mesajlar tarafımdan silindi.

Ulan bi dışarı çıktık nolmuş ya la :D ( Nolduğunu bilmiyor)

Abi netin gelmedimi daha :D
Yok . 30 nisanda baş vurdum.bu gün aradım illa 3 iş günün sonuna kadar kullanacaksınız yani dedim.Artık 3 mayıs'ta açarsınız dedim.Yok 4 mayıs'a kadar süresi var dedi. Neden dedim ? 30 nisan başvurmuşsunuz o saylanmaz dedi 1 mayıs tatil o da saylanmaz dedi bu gün daha 1. gün dedi. Az biraz tanırsın beni küfür etmeyi hiç seymen ana avrat soy sop ortaya karışık girdim telefon kapandı sanırım benim net açılmaz :D

Yok . 30 nisanda baş vurdum.bu gün aradım illa 3 iş günün sonuna kadar kullanacaksınız yani dedim.Artık 3 mayıs'ta açarsınız dedim.Yok 4 mayıs'a kadar süresi var dedi. Neden dedim ? 30 nisan başvurmuşsunuz o saylanmaz dedi 1 mayıs tatil o da saylanmaz dedi bu gün daha 1. gün dedi. Az biraz tanırsın beni küfür etmeyi hiç seymen ana avrat soy sop ortaya karışık girdim telefon kapandı sanırım benim net açılmaz :D

Abi o net gelmez uğraşma sen boşver :D Sudokuya yönel sudoku :D

Dur 2 dk flimin sonunu bekliyorum en heyecanlı yerine geldik acaba Cüneyt nick bulunca değiştirtebilecek mi çok merak ediyorum :D

Dur 2 dk flimin sonunu bekliyorum en heyecanlı yerine geldik acaba Cüneyt nick bulunca değiştirtebilecek mi çok merak ediyorum :D
Bir film vardı komedi filmi hani Cüneyt bir nick buluyordu sonra nickini değiştirmeye çalışıyordu ama yapamıyordu epey komikti o :D

Yeni üye olup bota bırakır teşekkür mesaj sayısı kasar yine yaparım azmettim arkadaşşşşş :D

----------

Kaç para üleyn bi maxigamebot :(:(:( @bycaner

----------

Vip olup değiştirirm kahraman abi buldum :D

----------

Yönetim uyuma üyene sahip çık herkes uyumuşşşş

Yeni üye olup bota bırakır teşekkür mesaj sayısı kasar yine yaparım azmettim arkadaşşşşş :D

----------

Kaç para üleyn bi maxigamebot :(:(:( @bycaner

----------

Vip olup değiştirirm kahraman abi buldum :D

----------

Yönetim uyuma üyene sahip çık herkes uyumuşşşş

Şimdi Cüneyt üyeleri gaza getirmek ile olmuyor o işler :D
Vip üyeliği alırsan bende bi admin olarak elimdne geleni yaparım. Biliyorsun yani vipleri severiz biz :D

Geri