• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nick İsteği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

O ayrıcalığı kaç yıldır VIP olan ben bile göremedim Cüneyt. :D

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya sen ne zannediyon amacım 1 günlük admin koltuğuna oturup bütün yetkilileri genel üye bütün üyeleride yetkili yapmak bu nickin banlayamazsın çünkü arkasında bir düşünce var :D

Ya sen ne zannediyon amacım 1 günlük admin koltuğuna oturup bütün yetkilileri genel üye bütün üyeleride yetkili yapmak bu nickin banlayamazsın çünkü arkasında bir düşünce var :D

Ümit abiyi nasıl banlayacaksın ? :D

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim nick önerisi ister de ben de söylemez miyim ;) :) 6 harf olmasına dikkat etmedim karışık içlerinden beğendiğini kullanabilirsin kardeşim :)

Vogue
Fleetwood
Brougham
Riviera
Vantage
Splash
Navigator
Sunbird / Firebird / Icebird
Elegant
Variant
Sawy
Trax
Counthy
Accident
Occidental
Universal
Dizzy
Woodpecker
Arawn
CrawL
Liquido
Khryseis
Penia
Crocodile
Infantry
RunScared
Revenge
Soulfly
Creation
Uninvited
The Difference
Catalyst

Anlamları yok mu kardeşim :(

----------

Uninvited içlerinden bir tek bunu beğendim deniz küfür etmezsin deme :D

Bence CnyTGnD güzel isim kanka la benim isimde keşke böyle birşey olsaydı benimkindne iyi otomobil markası olur TYÇ :D

Geri