• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Şu anda o kadar sıkılıyorum ki acaba mı diye içimden geçiyorum sürekli, silkoad dönsem, tek başıma dolansam yavaş yavaş demlensem, sanki oyuna 10 sene önce başlamış gibi saçma sapan zaman öldürsem.. Ya da 0 dan wow, hikaye full, map geziyim, arkeoloji kasiyim, boş boş amaçsız açıp tek başıma dolanıp çıkiyim..

Şu anda o kadar sıkılıyorum ki acaba mı diye içimden geçiyorum sürekli, silkoad dönsem, tek başıma dolansam yavaş yavaş demlensem, sanki oyuna 10 sene önce başlamış gibi saçma sapan zaman öldürsem.. Ya da 0 dan wow, hikaye full, map geziyim, arkeoloji kasiyim, boş boş amaçsız açıp tek başıma dolanıp çıkiyim..
Ya güzelim be sen halen yaşıyon mu be?

Baka... Sen üzdün... Hiç arayıp sormadın merak etmedin...
ettim lan biliyon mu bi ara güya gelicektim senin üniversiteye KaoZ diye bağırıcaktım seni bulucaktım filan ama sonra burayı bile unuttum be :/ Geçen kuzenle oturduk her zaman olduğu gibi maxigame geldi aklımıza dedik ya noldular acaba? KaoZ naptı ya dedim kaoz geldim buraya seni bulmaya. Anlat nasılsın gülüm [MENTION=47465]mugur2[/MENTION] suç ortağım da bu

ettim lan biliyon mu bi ara güya gelicektim senin üniversiteye KaoZ diye bağırıcaktım seni bulucaktım filan ama sonra burayı bile unuttum be :/ Geçen kuzenle oturduk her zaman olduğu gibi maxigame geldi aklımıza dedik ya noldular acaba? KaoZ naptı ya dedim kaoz geldim buraya seni bulmaya. Anlat nasılsın gülüm @mugur2 suç ortağım da bu

Heyt bee, gelsen de bulamazsın ama beni artık ne üniversitede ne ülkede.. Kaçtım her şeyden sessiz bir şehire yerleştim Alamanyada.. Sen ne yapıyorsun sen anlat ben dinleyeyim. Arada geliyorum ben de geriye ne oldu maxigame, hala devam ediyor mu insanlar buralarda mı hala diye. Ümit abi baya çeviriyor her şeyi hala eskisi gibi

Heyt bee, gelsen de bulamazsın ama beni artık ne üniversitede ne ülkede.. Kaçtım her şeyden sessiz bir şehire yerleştim Alamanyada.. Sen ne yapıyorsun sen anlat ben dinleyeyim. Arada geliyorum ben de geriye ne oldu maxigame, hala devam ediyor mu insanlar buralarda mı hala diye. Ümit abi baya çeviriyor her şeyi hala eskisi gibi

Oha almanyaya mi kaçtin? Wirklich? Wo lebst du denn? Ich studiere immernoch medizin. Dieses Jahr werde ich hoffentlich absolvieren. Aber es gibt eine prüfung (nämlich TUS), die ich wirklich zu viel studieren muss.

Son düzenleme:
ettim lan biliyon mu bi ara güya gelicektim senin üniversiteye KaoZ diye bağırıcaktım seni bulucaktım filan ama sonra burayı bile unuttum be :/ Geçen kuzenle oturduk her zaman olduğu gibi maxigame geldi aklımıza dedik ya noldular acaba? KaoZ naptı ya dedim kaoz geldim buraya seni bulmaya. Anlat nasılsın gülüm @mugur2 suç ortağım da bu

Slm tnşblr myz?

Geri