• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

İTÜ'nün bir girişimi var, kripto para üretiyorlar. Bunun için bir site kurmuşlar. Siteye üye olan herkese hediye 5 coin veriyorlar.1 coin = 20 TL yani toplamda 100 TL.
Seni üye ettiğim için 100 TL' de ben kazanacağım.
Sen de üye olduğun için 100 TL.
Ve her yeni kişiyi sen üye ettiğinde 100 TL kazanıyorsun.
Yapman gereken işlemler şöyle:
1- Birinin referans kodu ile üye olmak zorundasın. (Ben sana benimkini atacağım)
2- Mailine gelen linkten e-posta onayı yapacaksın.
3- Siteye giriş yapıp kimliğinin ön yüzünün fotoğrafını ve e-devletten indirdiğin ikametgâh kaydı pdf'ini yüklüyorsun.(Borsa siteleri için devlet zorunlu tutuyor)
4- Gerçek bilgilerle kayıt olduğunun doğrulanana kadar bekliyorsun.
5- Hesabın doğrulandığında para siteye yatacak.
6- Siteden parayı çekmek için 1 TL kendi banka hesabınla yükleme yapıyorsun. SADECE 1 TL. Onların verdikleri iban'a havale yapıyorsun sana verdikleri kodu açıklama kısmına yazarak.
7- 101 TL'yi kendi banka hesabına çekme yapabiliyorsun ardından.

Site güvenilir araştırabilirsin, 1.000.000 üzerinde üye var. Zaten saklı bir bilgi vermiyorsun sadece kimlik ön yüzü ve ikametgah. İban'dan da kimse kimseye bir şey yapamaz. Genel manada böyle. Birlikte kazanalım.

- - - Güncellendi - - -

İTÜ'nün bir girişimi var, kripto para üretiyorlar. Bunun için bir site kurmuşlar. Siteye üye olan herkese hediye 5 coin veriyorlar.1 coin = 20 TL yani toplamda 100 TL.
Seni üye ettiğim için 100 TL' de ben kazanacağım.
Sen de üye olduğun için 100 TL.
Ve her yeni kişiyi sen üye ettiğinde 100 TL kazanıyorsun.
Yapman gereken işlemler şöyle:
1- Birinin referans kodu ile üye olmak zorundasın. (Ben sana benimkini atacağım)
2- Mailine gelen linkten e-posta onayı yapacaksın.
3- Siteye giriş yapıp kimliğinin ön yüzünün fotoğrafını ve e-devletten indirdiğin ikametgâh kaydı pdf'ini yüklüyorsun.(Borsa siteleri için devlet zorunlu tutuyor)
4- Gerçek bilgilerle kayıt olduğunun doğrulanana kadar bekliyorsun.
5- Hesabın doğrulandığında para siteye yatacak.
6- Siteden parayı çekmek için 1 TL kendi banka hesabınla yükleme yapıyorsun. SADECE 1 TL. Onların verdikleri iban'a havale yapıyorsun sana verdikleri kodu açıklama kısmına yazarak.
7- 101 TL'yi kendi banka hesabına çekme yapabiliyorsun ardından.

Site güvenilir araştırabilirsin, 1.000.000 üzerinde üye var. Zaten saklı bir bilgi vermiyorsun sadece kimlik ön yüzü ve ikametgah. İban'dan da kimse kimseye bir şey yapamaz. Genel manada böyle. Birlikte kazanalım.
https://www.bitexen.com/?ref=94875891

- - - Güncellendi - - -

nRiOfC.jpg
[/URL][/IMG]
TTYBzV.jpg
[/URL][/IMG]
JlhuH8.jpg
[/URL][/IMG]
6SqCBz.jpg
[/URL][/IMG]

Arkadaşlar artık online derslerde veya normal derslerde aldığınız ses kaydını, herhangi bir zamanda aldığınız bir ses kaydını kolayca yazıya dönüştürebileceksiniz. Verdiğim site sayesinde artık ses kayıtları kolay bir şekilde yazıya çevrilip kullanılabilecektir. Hemen sen de bu siteye gir elindeki ses kaydını hemen yazıya dönüştür ve kolayca kullan. Artık zahmetsizbir şekilde videoları, dersleri, herhangi bir şeyi kolayca ses kaydı alıp bunu kolay bir şekilde yazıya dönüştürebileceksiniz. Buyrun sesi yazıya dönüştürme programını ücretsiz bir şekilde size sunuyorum link burda. audext.com/tr/sesi-yaziya-cevirme/

Ana sayfaya baktım ama göremedim, PSN bakiye satışı yapılıyor muydu burada? Farklı sitelere gitmeden önce bir buraya bakmak istedim

Geri