• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okulun Bitmesine Son 3 Hafta Kaldı Millet Ondan Sonra Ne Yapacaz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan heyenes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

heyenes

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Mar 2011
Puanı
0
Son üç Hafta Kaldı Okullların Bitmesine Peki Ondan Sonra Neler Yapmayı Planlıyoruz Ey Formun Değerli Üyeleri

Şahsen Ben Uzun Bi Aradan Sonra İsro Oynamaya Başlıyacam Bunun Dışında Bazı Özel Planlarım Var Başka Yapıcak Şeyler Hakkında Sizlerdende Yardım Almak İstedim Kos Kocaman Bir Yaz Tatili Ne Yapsak :D
[UYARI]Aklınızdan Kötü Şeyler Geçmesin Anladık Gençlik Falanda Yaz Aşkı Pek Gerçekçi Olmaz :D[/UYARI]

[NOT]Hani Hep Filmlerde Görürüz Yaz Aşkını Bulup Mutlu Devam Etmeler Onlar Gerçek Değil Ki Be Kardeşim Bizim Yaz Aşkımız Silkoad Gönül Aşkımızda Kendimiz Olmalıyız Değil mi Millet [/NOT]

[BILGI]Benim Sevgilim Var Yaz Filan Beni Alakadar Etmez Ben Gezer Tozarım Sevgilimle Bişey Dediğimiz Yok Önemli Olan Birlikte Harcadığınız Zamanın Zararını Birlite Karşılamış Olmanız Bu Sizi Daha Çok Birbirinize Bağlar[/BILGI]

[ACIKLAMA]Şimdi Gelelim Çorbanın Dışına Yaz Aşkını Nasıl Bulacam Bu Konuda Size BirKaç Önerim Var Ama Hatırlatmak İstiyorum Yaz Aşkını Gerçek Kılan SADECE Hayallerimizdir[/ACIKLAMA]

[BILGI]İlk Önerim Bol Bol Sosyal Ortamlara Takılın Ailenizden Biraz Uzak Durup Kankalarınızla Beraber Gezin
İkinci Olarak Aşık Olduğunuz Kıza Kesinlikle Önce Arkadaş Olarak Yaklaşmayın Önceden Amaçınızı Kıza Yada Erkeğe Belirtin Bu İlişkide Sonraki Adımlarda Sorun Çıkarabilir
Bir Sonraki Önerim Birlikte Olmaya Başladığınız Dönemlerde SADECE Kendinizi Düşünmeyim Ailenizi Arkadaşlarını Ve Çevrenizede Bakın Bu Sayede İlişkiniz Yarım Kaldığı Zaman Tutunacak Bi Dalınız Kalmış Olsun
Bir Sonraki Önerim Ki En Önemlisi Yaz Aşkı Gerçekten Senin İçin Çok Gerçekçi Olabilir Ama O Gerçeğe Çok Kapılıp Gitme Gerçek Aşkı Onda Arama Her Zaman Önce Kendine Bak Çünkü Bu Sende Olan Bişey Olacak Bunu Ondan Önce Hissetmen Lazım

[/BILGI]

Evet Millet Benden Bu Kadar Konuşma Yeter Şimdi Aklınızdan Geçiyodur Bu Kadar Şeyi Nereden Biliyosun Eee Hobilerimz Arasında Kız Tavlamak Var Ve Bence Ben Bu Konuda Yeteri Kadar Deneyimliyim Bide Kitap Okumayı Seven Bir Kişiliğim Va
r :rbk::D

Son düzenleme:
Abi dur hele haftaya yazılılar başlıyor bi geçelim şu sınıfı,hemen yaz moduna sokma bizi

[BILGI]Yazım Hatalarımdan Dolayı Özür Diliyorum Klavyede Pek İyi Sayılmıyabilir[/BILGI]

[BILGI]Evet Millet Yazım Hatalarını Düzenledim Umarım Başka Bi Yanlışlık Kalmamıştır[/BILGI]

haziranın 10unda kapanması planlanıyor seim nedeniyle ama 6sına kadar yazılımız var yazında isro staj fln maxigame öle yani :D

Abim Geçen Yaz Bittiginde Dedi Seni Seneye (Yani Bu Sene) Marmaris Veya Antalyaya Götürecem Dedi Sonra Degiştirdi Dedi Derslerin İyi Olursa Bakalım Götürürse Gideriz Annemde Diyor Yürü Köye :D

ama ne yaz arkadaş bi gelmek bilmedi mevsimsel olarak :D bugun soba yaktik evde yahu g*tümüz dondu :D

Bu hafta hiç gitmedim okula,7 gündür yatıyorum.Haftaya ve 1 hazirana kadar 11-12 tane yazılım var,şu dersleri bi düzelttik mi yaza rahat giricem diye düşünüyorum.15 gün stajım var,yazın 3 ay yine orda çalışırım muhtemelen,hatalık 150TL'den 1.500 TL felan kazanmayı planlıyorum.Pek fazla değil ama boş vakitte yatmak yerine çalışırız biraz...Ağustosun sonlara doğruda 2 hafta felan tatile giderim,Silivri,keşan veya balıkesir taraflarına.Tamamdır işte bitti yaz sonra yine okul yine ders yine yeni yeniden vs vs...

Abim Geçen Yaz Bittiginde Dedi Seni Seneye (Yani Bu Sene) Marmaris Veya Antalyaya Götürecem Dedi Sonra Degiştirdi Dedi Derslerin İyi Olursa Bakalım Götürürse Gideriz Annemde Diyor Yürü Köye :D
hefret ediyorum köyden artık ramazanla b.irlikte yazın sıcağında fındık topluyoruz 1 ay oruçlu millet uykuya vuruyor yine dayanamıo ben sabah 5 akşam 7-8 paso ayakta 2 sene ramazanda toplam 25 kilo verdim bi tatil var onunda içine ediliyor

amma dolmuşum boşaldım :D yanlış anlamayın :D

Millet Okulların Bitmesi Benim Açımdan Çok İyi Olacak Biliryor Musunuz Okuldan Kaçıp Kaçıp Silkroad Oynamaktan 19.5 Gün Devamsızlık Raporlu Olarak 20 Gün Doldurdum Yarım Gün Dahi Okula Gitmesem Tmdır :D O Yüzde Tenefüste Boş Derste Öğlen Arasında Pencerede Geçiyorum :D Kop Kop Kızları Bile Pencereden İzliyom :D Yaz Gelsin Bakalım İçerde Duracam :D 2 Dk

Yazlık Yerde Cafe Açdık bakalım ne olucak Ama yazdıkların iyi oldu :D

Uygulaması en kolayı eğerkı okuyupda anlayanlar varsa onlar için no problem :d

O Kadar Okudum Bu Yaşımdayım Kendi Rekorumu Kırıyom Artık :D 1 DK Da Son Rekor 257 Kelimeydi Sanki :D 1 Ayda Dünya Klasikleri Bitti :D Kopmuşum Ben Ya Sen Uygulama Konusunda Şüphe Etme Bende Pek Etmiyomda Kendimize Fazla Güvenmiyelim Ya Bir Duvara Toslarsak O Zaman Ne Olacak Ayağa Kalmak Biraz Zor Olacaktır :D

Geri