• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okulun Bitmesine Son 3 Hafta Kaldı Millet Ondan Sonra Ne Yapacaz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan heyenes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kanka İkimizinde ne Yapacağı Belli Radyo Kurabiliriz Prevete server Kurabiliriz Yani Çok İş varr :)

Kanka İkimizinde ne Yapacağı Belli Radyo Kurabiliriz Prevete server Kurabiliriz Yani Çok İş varr :)
Kanka 1 Yıldır Buların Planları Var Devamsızlık Diz Boyu Olduğuzam Gece 1 lere Kadar Oturduk Yine Bişeyler Yapamadık :D Yaparız Yine Gece 1-2 Otururuz Senin Kafa Şişiririz Kafana Takma :D

O Kadar Okudum Bu Yaşımdayım Kendi Rekorumu Kırıyom Artık :D 1 DK Da Son Rekor 257 Kelimeydi Sanki :D 1 Ayda Dünya Klasikleri Bitti :D Kopmuşum Ben Ya Sen Uygulama Konusunda Şüphe Etme Bende Pek Etmiyomda Kendimize Fazla Güvenmiyelim Ya Bir Duvara Toslarsak O Zaman Ne Olacak Ayağa Kalmak Biraz Zor Olacaktır :D

Yeterkı Toslayacak Duvar çıksın karsıma Çarpdıkdan sonra duvarada hasar veririz :D

Valla Yapacaz artık bişiler O kadar Kişi Bizi Bekliyo :)) Zaten Kafa Şişirmek sizin İşiniz :)

----------

Yapacaz Knk İşimiz Ne Boş Boş Oturmakdansa Bunları Yapacaz :)

Direk tatile Deniz Kum Kızlar :D Kızlar dediysek aşk filan yok yanlış anlama olmasın ^^ :D:D

işe girip kasamı yeniliyicem :D

not: kasa yanlış anlasılmasın Pc kasası :D

Hatalar düzeltilmiş mi?Emin misiniz?Türkçe de ilk harf büyük yazılır diğerleri küçük yazılır,gelen diğer kelimenin ilk harfide küçük yazılır,büyük değil.Okullar bitsin Karabağlarda çalışmaya başlıcam :)

Millet Okulların Bitmesi Benim Açımdan Çok İyi Olacak Biliryor Musunuz Okuldan Kaçıp Kaçıp Silkroad Oynamaktan 19.5 Gün Devamsızlık Raporlu Olarak 20 Gün Doldurdum Yarım Gün Dahi Okula Gitmesem Tmdır :D O Yüzde Tenefüste Boş Derste Öğlen Arasında Pencerede Geçiyorum :D Kop Kop Kızları Bile Pencereden İzliyom :D Yaz Gelsin Bakalım İçerde Duracam :D 2 Dk

silkroad oynamak için okuldan mı kaçtın :D:D bende kızlarla gezmek için kaçıyom :D yaş farkı galiba :D

Geri