• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okulun Bitmesine Son 3 Hafta Kaldı Millet Ondan Sonra Ne Yapacaz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan heyenes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Okul bitsin takdirde geliyo takacam manitayı koluma 7-24 iltifat güzel saniyeler geçirecem silkroad bir yerden sonra sıkıyor dışarıda hayat var kızlar top oynayanların cıvıltısı bisiklet sürenlerin bağırışı o sırada aşkınla sarılıp gezmesine hiç bir şey değişmem onun gözleri için canımı veririm ''RüYa ... ''

Babamın tarlasında 3 ay boyunca eşşek gibi çalışcam tüm sene çalışmanın sonucu bu oluyo bizde.

İlk defa okulun bitmesine o kadar sevinmedim, normalde şu an ağızım kulaklarımda idi fakat bu seneki ortamı çok sevmiştim.1-2 hafta daha olsaydı keşke okul :(

Silkroad Online,Yüzme,Bisiklet Sürme,Forumlarda Gezme,Facebookta Gezme,

yapacağımız şeyler sınırlı yatmak kalkmak :D

sayfanın adminleri bizi diskoya götürecek dendiydi bana ama yalan herhalde o haber :( :D

1. si okulların kapanmasına 4 hafta var :D

2.si i-sro boş black pearl gel coş :D

Geri