• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Olay var beyler [Hikaye]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Benim 2 gece önce tanışıp hoşlandığım bir kız var. Yanlış anlamayın sadece hoşlanıyorum, sonra demeyin bana 2 günde sevilir mi falan diye. Neyse bi hikaye yazayım sonunda sizden akıl isteyeceğim. Hikayede kızın ismi X Olarak geçiyor.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PART1]

2 gün önce öğle saatlerinde sahile gitmiştim. Bizim burda sahilde kafeler vardır, orda ki çoğu çalışanı tanırım. Neyse benim takıldığım çocuğun çalıştığı kafeye gittim, aldım laptopu falan muhabbet ediyoruz geldi yanıma o günde izinliydi. Dedi bu gece kimseye söz verme, niye dedim hayırdır ? 2 tane kız ayarladım, bu gece buluşucaz onlarla dedi saat 21.00 gibi hazır ol dedi. Tamam dedim iddiaa kuponu falan yatırmaya gittik sonra dağıldık. Eve gittim duş aldım, hafif traş oldum, saçlarımı yaptım. Bizimkiler oruç tutuyordu, iftarda 20.39 da okunucaktı o gün. Bu 21.00 dedi ama yine 22.00'a doğru buluşuruz anca diye düşündüm. Tam ezan okundu o aradı hadi oğlum gel kızlar geldi Mado'da oturuyoruz dedi. Tamam çıkıyorum dedim. Hemen iftara yetiştim hızlıca yemek yedim. Hazırlandım dışarı fırladım, şehiriçi otobüsüne yetişmem gerekiyordu.

Son düzenleme:
Hiçmi dizi izlemedin dizinin sonunda bir şey olur insanlar merak edip,bir dahaki bölümü bekler.Afedersin ama .rak gibi bırakıp gitmişsin :D Neyse bekliyoruz diğer partları

Ulan sanki zevkimizden partlı yazıyoruz. İşim var onunla uğraşmaktan bilgisayara yeterince bakamıyorum o yüzden yazdım.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PART 2]

Koşa koşa otobüse yetiştim. Tam durağa geldim, otobüs kalkıyordu. Gidiceğim yer şehiriçi otobüsü ile 10 dakika uzaklıktaydı. Yolda giderken bu arkadaş aradı başka bir numaradan yine nerdesin hadi kızlar bekliyor seni falan dedi. Tamam geliyorum 10 dakikaya hadi kapat telefonu falan dedim. Otobüsteyken kendimi bu gece çok güzel geçicek diye inandırmıştım. Moral veriyordum durup dururken kendime, sanki yolunda gitmeyen bişeyler varmış gibi. İniceğim durağa geldik, 1,5 TL parayı verdim. Hızlı hızlı gidiyordum, bir yandan saçlarımın şekli bozulmasın diye uğraşıyordum. O gün mavi gömleği tercih etmiştim. Gözlerim mavi olduğu için yakışıyor denmişti bana bende genelde bir kızla buluşmaya giderken onu giyerdim. Neyse hızlı hızlı gittim, kapıdan içeri girdim eski sevgilimi gördüm bi çocukla selam verdi selam verdim bende. Çocukta selam verdi, kız verince. Koşa koşa terasa çıktım, gençler hep burda takılırdı genelde. İlk önce sol tarafa baktım yoktu kimse. Sağ tarafa baktım tek bir masa doluydu. Ama ne dolu. Ben 2 ye 2 takılıcağız diye bildiğim için tereddüt ettim masaya giderken. Gittim yanlarına bizim arkadaş, bide bi çocuk daha vardı yanında ben sadece bizimkiyle o çocuğa selam verdim, 2 tane kızı tınlamadım , biraz odunluk yaptım kısaca. Nereye oturayım diye sordum, nereyi boş bulursan otur falan dediler. Bende hemen yanımda ki kızın yanına oturdum. Ben oturunca kız suratını çevirdi öbür tarafa, allahın kezbanı. Tam karşımda bi afet vardı, oturur oturmaz " insan bir merhaba der dimi ? Ben Y " dedi. (Bu kız o kız değil. ) Bende merhaba ben ilkem dedim. Bunlar milkshake içmişerdi, bana sordular ne içersin diye. Oturduğumuz yer madoydu, haliyle fiyatlar kabarıktı. Ben bişey almıyayım dedim, çünkü yanıma 30 TL almıştım sadece. Bunlar oturdular falan ben kızlarla hiç konuşmadım, bi o tanıştığım afet kızla çok az muhabbet ettık. Arkadaş X gelmiyecek mi ? diye sordu. Kızlarda, gelir şimdilerde geç çıktı o dediler. Kızlar tutturdu lunaparka gidelim diye. Bizde tamam demek zorunda kaldık. İyi o zaman X gelsinde kalkalım dediler. Yanımda ki hele gelebildin dedi, kafamı bir sola çevirdim off...

Son düzenleme:
Neyse part 3 üde paylaşayım da yarın anca girerim.
------------------------------------------------------------------------------------
[PART 3]

Geldi o yeni tanıştığım çocuğun yanına oturdu pat diye. Ben onu görünce şaşırdım bir anda afalladım yani. Hadi hep burada mı oturucaz ? dedi. Kızlarda hayır ya kalkıyoruz şimdi, benim arkadaşıma hesabı kilitlemişler zaten en başta. Neyse hepimiz kalktık. Ben bu Y ile hiç konuşmadım, Mado dan çıkana kadar. Arkadaşla hesabı ödemeye gittik, masa 12 nin hesabı dedik. 42 TL dedi kadın. Ulan ne yediniz içtiniz bu kadar ? Dedim. Ne bileyim kanka 4 tane milkshake içtik 4 su işte dedi. Neyse ardakaş çıkardı verdi parayı. Kızlar başka bi çocuğu daha çağırmışlar. Onu bekledik, biz niye bekledik hala anlamadım ama ordan gitmek istemedim. Ben hep X i kesiyordum yan gözle farkettirmeden bu bana hiç bakmıyordu. Arada afet kız bakıyordu, bende onu iplemiyordum. Neyse beklediğimiz çocuk geldi, ulan ne tipsiz bişey bu. Dedim arkadaşa biz bunu mu bekledi bu kadar zamanda ? Evet kanka dedi. Tanıyor musun dedim, hayır dedi. Kızlar hemen bunun yanına gittiler. Biz 3 erkek sap gibi kaldık, ulan ne buluyorlarsa bu herifte dedim kendi kendime. Lunaparka doğru yola koyulduk. Yolda giderken bir yandan nelere biniceğimizi konuşuyorduk. Herkes Frisbee dedi. Neyse lunaparka geldik, herkes birer sigara yaktı. Bi daha ki turda binicektik. Gittik bilet almaya. Kızlara biz aldık bende kaldı 10 TL para. Arkadaşta bitmişti zaten. Çünkü kızlara 10 TL yol parası vermiş sakil. Kızlar kuyruğun en başına gitmişlerdi bile, o sonradan gelen kıl herif ben binmem demişti. Neyse biz kızlara yetiştik. Bizden önce ki seanslar çıkmıştı.

Sanki ben yedirdim, arkadaş verdi. Bende yardımcı oldum. ya 4 kızın 2 si kezbandı yanlış anlaşılmasın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PART 4]

Yavaş yavaş Frisbee'ye doğru ilerledik. Arkadaşım biraz ürküyordu, kızların isteğiyle gelmişti zaten. Bu afet benim yanıma oturdu. Diğer yanıma X oturdu. Yani bir kız bir erkek oturmuştuk. Ben bu afetle muhabbet ediyordum biraz, korkuyor musun ? Falan gibilerinden. Neyse yavaş yavaş alet dönmeye başladı. X ben korkuyorum dedi. Bende ben yanındayım merak etme falan dedim. Kızla da yeni tanıştık, nasıl böyle bişey söylediysem. O an ki ruh halim. Yavaş yavaş kalkmaya başladı. İçi fesatlar yanlış anlamasın bunu. Bizim çocuklar bağırıyordu hayvan gibi aşağıda ki kızlara hareket falan yapıyorlardı. Tam maksimmda yüksekliğe çıktığımızda, afet bi çığlık attı elimi tuttu ben şaşırdım. X'e doğru baktığım da halinden gayet memnundu bide korkuyorum demişti. Zaten uçuşumuz fazla sürmedi, yanımda ki afet elimi bıraktı aniden pardon ya falan dedi. Bende yok önemli bişey değildi ki zaten dedim. Teşekkürler falan dedi. Aleti çalıştıran adam daha korumalıkları açmamıştı. Karşıma da 2 tane sarışın hatun geldi oturmayı bekleyen. Kızlarla göz göze egldik kız gülümsedi falan bir yerden tanıdık geldi. Adam korumalıkları açtı, yanımda ki afet hadi gidelim dedi bana bu sarışın kızlar bunu duyunca birbirlerine baktılar. Ne hikmetse. İndik X yanıma geldi. Sigara içiyor musun diye sordu, bıraktım dedim. İyi olmuş ben bir türlü bırakamadım falan dedi. Niye dedim erkek arkadaşın falan yok mu sana kızsın bıraktırsın dedim şaka anlamında. Yok ki olsa bırakırdım belki dedi. Belki mi ? Çocuk otoriter biriyse bırakırsın ya dedim. Konu sanki siyasetti. Yavaş yavaş çıkışa ilerliyorduk.
Bizim grup yine toplanmıştı. O kıl tipli herifte kızları yanına almış önümüzden gidiyordu. Ulan ne buluyorlardı bunda anlamıyordum. Hadi pembe köşkün oraya gidelim dediler hem sakindir falan dediler. Tamam dedik yola koyulduk. Sahilden gidiyorduk. Herkes ben hariç birer sigara yaktı, X sorun olurmu falan dedi. Arkadaş yok ya niye olsun falan dedi gülerek. X ben sana mı sordum falan dedim. Bizim ki *** gibi kaldı. Perili köşkün oraya geldik. İskeleye doğru ilerledik. Herkes susuyordu. Birden dikkat ettim bu afet kız, kıl herif, bide o kezbanus gitmişti. Biz X, arkadaş,ben, sonradan farkettiğim sarışın kız, bide yeni tanıştığım çocukla başbaşa kaldık. Çıktık iskeleye uca doğru ilerledik oturduk. Hadi geriye doğru yatalım dediler. En önce ben yattım, yanıma X oturmuştu. Ben yattıktan sonra iki yana kollarımı açtım. X te koluma yattı. Herkes farklı muhabbet ediyordu. X bana " ya senin ? Senin kız arkadaşın var mı ? " diye sordu...

Sanki ben yedirdim, arkadaş verdi. Bende yardımcı oldum. ya 4 kızın 2 si kezbandı yanlış anlaşılmasın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PART 4]

Yavaş yavaş Frisbee'ye doğru ilerledik. Arkadaşım biraz ürküyordu, kızların isteğiyle gelmişti zaten. Bu afet benim yanıma oturdu. Diğer yanıma X oturdu. Yani bir kız bir erkek oturmuştuk. Ben bu afetle muhabbet ediyordum biraz, korkuyor musun ? Falan gibilerinden. Neyse yavaş yavaş alet dönmeye başladı. X ben korkuyorum dedi. Bende ben yanındayım merak etme falan dedim. Kızla da yeni tanıştık, nasıl böyle bişey söylediysem. O an ki ruh halim. Yavaş yavaş kalkmaya başladı. İçi fesatlar yanlış anlamasın bunu. Bizim çocuklar bağırıyordu hayvan gibi aşağıda ki kızlara hareket falan yapıyorlardı. Tam maksimmda yüksekliğe çıktığımızda, afet bi çığlık attı elimi tuttu ben şaşırdım. X'e doğru baktığım da halinden gayet memnundu bide korkuyorum demişti. Zaten uçuşumuz fazla sürmedi, yanımda ki afet elimi bıraktı aniden pardon ya falan dedi. Bende yok önemli bişey değildi ki zaten dedim. Teşekkürler falan dedi. Aleti çalıştıran adam daha korumalıkları açmamıştı. Karşıma da 2 tane sarışın hatun geldi oturmayı bekleyen. Kızlarla göz göze egldik kız gülümsedi falan bir yerden tanıdık geldi. Adam korumalıkları açtı, yanımda ki afet hadi gidelim dedi bana bu sarışın kızlar bunu duyunca birbirlerine baktılar. Ne hikmetse. İndik X yanıma geldi. Sigara içiyor musun diye sordu, bıraktım dedim. İyi olmuş ben bir türlü bırakamadım falan dedi. Niye dedim erkek arkadaşın falan yok mu sana kızsın bıraktırsın dedim şaka anlamında. Yok ki olsa bırakırdım belki dedi. Belki mi ? Çocuk otoriter biriyse bırakırsın ya dedim. Konu sanki siyasetti. Yavaş yavaş çıkışa ilerliyorduk.
Bizim grup yine toplanmıştı. O kıl tipli herifte kızları yanına almış önümüzden gidiyordu. Ulan ne buluyorlardı bunda anlamıyordum. Hadi pembe köşkün oraya gidelim dediler hem sakindir falan dediler. Tamam dedik yola koyulduk. Sahilden gidiyorduk. Herkes ben hariç birer sigara yaktı, X sorun olurmu falan dedi. Arkadaş yok ya niye olsun falan dedi gülerek. X ben sana mı sordum falan dedim. Bizim ki *** gibi kaldı. Perili köşkün oraya geldik. İskeleye doğru ilerledik. Herkes susuyordu. Birden dikkat ettim bu afet kız, kıl herif, bide o kezbanus gitmişti. Biz X, arkadaş,ben, sonradan farkettiğim sarışın kız, bide yeni tanıştığım çocukla başbaşa kaldık. Çıktık iskeleye uca doğru ilerledik oturduk. Hadi geriye doğru yatalım dediler. En önce ben yattım, yanıma X oturmuştu. Ben yattıktan sonra iki yana kollarımı açtım. X te koluma yattı. Herkes farklı muhabbet ediyordu. X bana " ya senin ? Senin kız arkadaşın var mı ? " diye sordu...
sonradan karşılaştığın sarışın nie size katıldı anlamadım orasını :D twd'deki gibi grubu gören oraya mı katılıyo :D

Sen sarışına,sarışın afete,afet arkadaşına sonra hepsi arkadaşına kayacak gibime geliyor :D

iyi sömürmüşler he 42 lira ne demek looooo ben onla 21 tane iddia kuponu yapardım lo :D

Kızlar yol parasını bile size kitlemiş. Sen hala X omzuma yatıyor Y elimi tutuyor diyorsun. :D

Lan hesabı ben ödemedim diyorum hala lagaluga yapıyorsunuz. Hesabı bana kilitlemediler, yol paralarını da vermedim. Tanımıyodum lan ben onları, o gece tanıştık. Sarışını ne bileyim yeni farkettim o zaman, ince sesli acayip bişey zaten. Hikaye bitiyor artık.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PART 5]

Aslında 2 senelik bir ilişkiyi yeni bitirmiştim. Hayır dedim. Bizim hödük atladı ordan hadi artık eve gidelim diye. O afet dedi evet zaten benim 00.00'a kadar zamanım var diye. Neyse bu X tamam dedi. Zaten bu kızda ona bağlıymış yani onlarda kalıcakmış zaten. Kalktık kalkmasına da benim aklım hala o koluma yattı ya içim kaydı ona doğru. Sonra kendi kendime oğlum ne yapıyosun lan daha yeni bitirdin bi önce ki ilişkini falan diyordum. Neyse kalktık toparlandık kıçımızı başımızı kumlardan temizledik falan. Tam şehiriçine doğru gidiyorduk, o sarışın tutturdu midye yiyelim diye. Midyeyi severim ama hiçte o havada değilim ki. Hep aklım kızda, onu kesiyorum. Sonradan farkettim bizim arkadaşta afete yavşıyo. Neyse tamda durağın orda midyeci varmış, film gibi sahne. Aldık 20 Tane midye oturduk durağa yakın bir yerde. Herkes çatır çatır midye yiyor, ben izliyorum. O Kıl herifte limon yalıyo. Nasıl bi şekilse artık. Hiç konuşmadık midye yerken. Neyse kalktık arık gidicek herkes öpüşüyo falan. Bu X geldi beni öyle bi öptü ki anasını donup kaldım böyle. Sonra afet geldi sonra görüşürüz dedi, dudağıma yakın bi yerden öptü beni. Noluyo lan demeye kalmadan arabaya bile binmişlerdi. Artık gece sona ermişti. Ben, arkadaş, yeni arkadaş, kıl herif kalmıştık. Kıl herif ben gidiyorum diyip gitti. Bizde tınlamadık zaten. Bende 1.5TL para kalmıştı yol parası. Diğerlerinde o da yoktu. Onları yalnız bırakamazdım, yürüyerek dönücektik. Yola koyuluk durağın ordan. Yaklaşık 20 Dakika falan yürümek gerekiyordu bizim yere gelmek için. Muhabbet ede ede gidiyorduk, birden mesaj geldi Selam diye. Bende selam, kimsin ? yazdım. Ben X falan dedi. İçim bi hoş oldu mesajı görünce. Numaramı nerden buldun ? Yazıcaktım ki aklıma geldi, arkadaş ondan beni aramıştı. Öyle muhabbet ettik tüm gece. Görüşürüz yazdı görüşürüz yazdım. Gece saat 04.37 de mesaj geldi, senden hoşlanıyorum diye. Şaşırdım. Ben bi türlü cevap veremedim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evet sizden akıl istiyorum. SYaklaşık 2-3 gündür görüşmüyoruz. Ne o mesaj atıyor ne ben. Sizce olayı ilişkiye döndürmeli miyim ? Bundan 1 hafta önce yaklşık 3 senelik bir ilişkiyi bitirdim. Onun üzüntüsünü atlatmadan yeni bir ilişkiye başlamalı mıyım ?

Geri