• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Olay var beyler [Hikaye]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşa sozum var saat dokuzdan sonra goruscem soda icicez :D Saat 22:00 olsa? :D Bana ozelde uyar ama burada daha eglenceli olur :D
Yok kardeş 21:30 dan gece 01:30 a kadar doluyum oyunda yabancılara sövmekle,mouse ve klavye atmakla meşgulüm o yüzden kusura bakma :/

Yok kardeş 21:30 dan gece 01:30 a kadar doluyum oyunda yabancılara sövmekle,mouse ve klavye atmakla meşgulüm o yüzden kusura bakma :/

Yarin gunduz gorusuruz o zaman gardaş :) Ben daha buralardayim. Bu arada hangi oyun? Merak ettim :D

-----------------------*-------

Geldim burdayim iftar sonrasi bugunun isini yarina birakmayak :D

Son düzenleme:
Geri