• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Olay var beyler [Hikaye]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Onu bunu bırakta benimde aklım sarışında kaldı şimdi

Sen x i boşver sarışına yönel gözleride renkliyse eski sevgili vs s.et direk sarışın :D

Bence bu kızla önce ki 3 senelik kadar uzun sürmez onu bi söyliyim de takılmalık istersen devam et

Fotoğrafı yok facebook twitter vs. kullanmıyorum :D arkadaşlarımda öyle diyor eğlenelicek kız bu diyorlar. Eski sevgilim sarışın ve mavi gözlü idi.

----------

@HuanPa bro senin avatırnda ki kız gibi sadece burnu biraz daha ince. :D

Fotoğrafı yok facebook twitter vs. kullanmıyorum :D arkadaşlarımda öyle diyor eğlenelicek kız bu diyorlar. Eski sevgilim sarışın ve mavi gözlü idi.

----------

@HuanPa bro senin avatırnda ki kız gibi sadece burnu biraz daha ince. :D
1-Sarışın mavi gözlü kızı niye bıraktın?
2-Benim avatarımdaki hatuna niye sulanıyon?
3-X mi benim avatarımdaki kız gibi yoksa o sarışın olan mı ?
4-Ayrıca avatarımdakinin burnuda gayet hoş,güzel,tatlı,sevimli vs vs yani :D

Böyle bi olayın sonunda o olayı ilişkiye çevirmemen senin hatan olur akışına bırak devam et :)

1-Sarışın mavi gözlü kızı niye bıraktın?
2-Benim avatarımdaki hatuna niye sulanıyon?
3-X mi benim avatarımdaki kız gibi yoksa o sarışın olan mı ?
4-Ayrıca avatarımdakinin burnuda gayet hoş,güzel,tatlı,sevimli vs vs yani :D

Ahiret sorulari gibi sanki adami sorguya cekiyor :D

lan 3 mesajtır sen niye alıntı yapıp ters cevap veriyon :D

Abi sen bana takilma pek oyle ya :D Ben insanlara takilmayi boyle sakalasmayi seven ve yapmaktan kendini alikoyamayan biriyim eger orada o mesaji yazmasaydim icimde kalirdi o :D Ha bir de bugun fazla bos kaldim yolculuk filan o yuzden forumda fazla aktif oldum ondandir :D Yoksa kimseye bi dusmanligim yok yanlis anlamayin :)

Abi sen bana takilma pek oyle ya :D Ben insanlara takilmayi boyle sakalasmayi seven ve yapmaktan kendini alikoyamayan biriyim eger orada o mesaji yazmasaydim icimde kalirdi o :D Ha bir de bugun fazla bos kaldim yolculuk filan o yuzden forumda fazla aktif oldum ondandir :D Yoksa kimseye bi dusmanligim yok yanlis anlamayin :)
Anladım,hayat sana güzel gül,eğlen,şaka yap oh ne ala :D

Geri