• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Önerebileceğiniz Yabancı Diziler

resul81tr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
12
Arkadaşlar Spartacus'unda finalini gördükten sonra böyle bi konu açmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.
Şuan izlediğim diziler :

Game Of Thrones
Person Of İnterest
Arrow : kesinlikle izlemelisiniz
Vikings : Spartacusun Yerini dolduracagına inanıyorum fazla cinsellik yok bu açıdan hoşuma gitti.
Doctor Who
The Wampire Diaries
The Mentalist
Walking Dead
Grimm (harika)

Bunlar Dışında Önerirseniz sevinirim. bu kadar dizi izliyorum diye bana boş adam gözüyle bakmayın 40' ar dakikalık 1 bölümü :)
şimdiden teşekkürler

Da Vinci's Demons
Revolution

Not: Ayrica bende okadar izliyorum hatta senden fazla dizi izliyorum^^

yıl olmuş 2013 hatta 21 nisan..... Hâlâ supernatural izlemeyen var :D
+ Nikita da tavsiyemdir ;)

blue mountain state
The 4400
BreakingBad
Merlin ( bunu yazıyorum ama inş biliyosunuzdur :D )
ilk dizi tam bi gençlik dizisi ve süper ayrıca çok komik bir dizi 2. dizi ise bilim kurgu

Son düzenleme:
Fringe= Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi en müthiş en güzel dizi. Sadece ilk bölümü izle zaten gerisi gelir

Dexter= Müthiş bir senaryo, sürekli ters köşelerle dolu ve Debra aşkım <3

Breaking Bad= Üstteki ikisi kadar olmasa da yine de severek izlediğim bir dizi beğeneni çok fazla

Sherlock Holmes= Kitabı sineması her şeyi güzel olduğu gibi dizisi de öyle takdir edersin ki ( alt yazısız anlamak imkansız sanırım)

İzlediklerin haricinde, Fringe var hocam. Her ne kadar bitmiş olsa da 5 sezon. Ben izliyorum, ilk sezondayım.

Lost, The Following, Revolution deneyebilirsin.

how i met your mother
the big bang theory
anger management
two and a half man

4 komedi

Son düzenleme:
bende supernatural'a başlıcaktımda o sezonları görünce baya bi uzun sürer diye 4-5 bölüm izleyip bıraktım.

Geri