• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online Oynanabilen Oyun Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
İyi günler, beyler bu aralar cod mw multiplayer tarzı oyun oynuyasım var daha önceden mw 1 ve 2 yi online oynamaya çalışmışdım lakin hata vermişti bu tür oyunlar hakkında bilginiz var mı ? korsan şekilde online oynanabilmesi gerek sırf online için yükliycem zaten.

Cod4-6-8 serverım vardı hamachi 4 ve 8 çok tutmuştu fakat kapattım oynarız adamda buluruz diyorsan açarım tekrar.(Hamachi 16+dan sonra kasıyor tek sorun o)

Korsan olsun demişsin ama yine de söyleyeyim. :) Mount and Blade:Warband alabilirsin, sadece 10 lira, Türk yapımı olduğu için hem destek olmuş olursun fakat cod tarzı değil 1300 lü yıllarda geçiyor oyun. Okçuluk,at,kılıç vs... Multiplayer'da kale kuşatma,meydan savaşı,tdm felan modlar baya da oynayan var. Daha fazla bilgi istersen youtube'dan videolarını izleyebilirsin. İyi forumlar.

----------

Cod4-6-8 serverım vardı hamachi 4 ve 8 çok tutmuştu fakat kapattım oynarız adamda buluruz diyorsan açarım tekrar.(Hamachi 16+dan sonra kasıyor tek sorun o)

Aynen zevkli geçiyordu CoD4, birdaha böyle bir organizasyon olursa bana da haber verirsin artık Mertcan. :D

Korsan olsun demişsin ama yine de söyleyeyim. :) Mount and Blade:Warband alabilirsin, sadece 10 lira, Türk yapımı olduğu için hem destek olmuş olursun fakat cod tarzı değil 1300 lü yıllarda geçiyor oyun. Okçuluk,at,kılıç vs... Multiplayer'da kale kuşatma,meydan savaşı,tdm felan modlar baya da oynayan var. Daha fazla bilgi istersen youtube'dan videolarını izleyebilirsin. İyi forumlar.

----------

Aynen zevkli geçiyordu CoD4, birdaha böyle bir organizasyon olursa bana da haber verirsin artık Mertcan. :D

Orion tamam derse dediklerime tekrar açarım bu seferki daha kapsamlı olur hem vent swde duruyor :D

Ohoo sen ne diyorsun o oyun felaket güzel baya bir oynamıştım daha sonra ekran kartım yandı o ara crack falan bozulmuş sanırım geçenlerde yükledim oynanmıyordu online eğer bulursam o fiyata alırım.

Tomb Raider'ın Yeni Oyununu greenlumadan oynayabilirsin.Çok çok harika bir oyun :D

Napolyonlu versiyonuda alim mi sence ? warband + napolyon 15 tl uygunmuş.

Hiç oynamadım ama baya değişiklikler var diye biliyorum, incelemelere bakmanı tavsiye ederim.

MP'da komutanlar savaşı diye yeni bir mod, grafikler biraz daha iyileştirilmiş, ve bando takımı diye bir olay var. Ne işe yarıyor bilmiyorum ama kılıç yerine eline bi müzik aleti alıp çalabilirsin. :D

Ayrıca o napolyon versiyonu ruslar tarafından geliştirilmiş sanırım. Fire&sword da ateşli silahlar var ondan ben pek beğenmiyorum. Normal olanda zaten mp yok.

Hiç oynamadım ama baya değişiklikler var diye biliyorum, incelemelere bakmanı tavsiye ederim.

MP'da komutanlar savaşı diye yeni bir mod, grafikler biraz daha iyileştirilmiş, ve bando takımı diye bir olay var. Ne işe yarıyor bilmiyorum ama kılıç yerine eline bi müzik aleti alıp çalabilirsin. :D

Ayrıca o napolyon versiyonu ruslar tarafından geliştirilmiş sanırım. Fire&sword da ateşli silahlar var ondan ben pek beğenmiyorum. Normal olanda zaten mp yok.
O zaman sadece warbandı alayım ben.

keşke benimde bilgisayarım o kadar iyi olsa codda maximum oynayabildiğim cod4 o da en düşük seviyelerde kasaraktan :(

Lol de bir yerden sonra sıkıyor yunuscum :)

COD mw3 işi varsa bende gelirim link atarsanız tek kelimeyle en iyi oyun :)

Son düzenleme:
Geri