• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online oyun için en iyi 3g?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Smoochy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Smoochy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2012
Puanı
2
Arkadaşlar ben bir iki ay önce LOL ile tanıştım ve kahretsin ki bırakamıyorum bir türlü. Üniversitede okuyorum ve devlet yurdunda kalıyorum. Takdir edersiniz ki yurdun interneti google açamadan çöküyor. Şimdi bende avea jet var ilk aldığım ay hiç çekmiyordu sonra usb uzatma kablosuyla falan astım tavana biraz biraz çekmeye başladı. Ben lol oynuyorum ve ping çok fazla oluyor. LOL oynuyon varsa bilir, sorarım 16.446 ping ne demek? ömrümde görmedim böyle bir şey. İnternette dolaşırken hız falan iyi 200-300 kpps ile indirme yapıyorum ama ping çok yüksek. Bu ping sorunu da sonradan oldu ilk başlarda yoktu. Şimdi ben avea jeti kapattırıp turkcell ya da vodafone almak istiyorum. Onlarda da sonuç aynı mı olur bu çok önemli eğer öyleyse hiç almayayım. Alacaksam da gönlümden vodafone geçiyor 3 ay kontratlı bir tane var ondan alırım diyorum. Sizin düşüncüleriniz nelerdir. Paylaşırsanız sevinirim :)

not: Ankarada okuyorum. Balgat yurdunda kalıyorum. Eskişehir yolu üstünde mta çapraz karşısında, şap enstitüsünün ( doğru mu yazdım bilmiyorum) tam karşısında. Armada ve cephaya göre tam orta konumda kalmış bir yerde bulunmakta yurdum. Bilen vardır belki ( çekim kalitesi açısından belirtmek istedim)

Oyun için kesinlikle 3G önermem ama ille de 3G olacak diyorsan Turkcell o zaman...

Turkcell'in 3G hızı diğer operatörlerden daha iyi ve daha kaliteli.

öyle bir 3g daha piyasaya sürülmedi bana göre senin yapman gereken piyasadaki en iyi wireless adaptörü alıp pencere kenarına konumlandırmak ve bedava bi wirelessten yararlanmak olacaktır.

bedava wireless yok maalesef :( . Turkcelle ilgili diyorlar ki onun müşterisi çok olduğu için istasyonlar hep yoğun oluyor ve ping yapar bu diyor

bırakmak için oyunu sil bidaha yüklemek ve o patchi atmak çok uzun sürer büyük ihtimal iptal edersin patchi :D

Bir şey daha soracağım ben ilk aldığımda çok güzeldi 0 lag ping de en çok 120 falan oluyordu. Sonradan böyle oldu bu. Sebebi nedir sizce?

Bir şey daha soracağım ben ilk aldığımda çok güzeldi 0 lag ping de en çok 120 falan oluyordu. Sonradan böyle oldu bu. Sebebi nedir sizce?
onu avea hizmetlerine sor netde araştır genelde kaç oluyor diye düşük çıkarsa ara azarla düzeltirler :D

Geçen yıl turkcel 3g vınla silkroad online oynuyodum hiç bi sıkıntı olmamıştı.Hatta vodafone hat takmıştım 8 liraya sınırsız net vardı bi ara onla bile çok rahat oynanıyodu :) Kota yönündende sıkıntı olmaması lazım saatte 2 3 mb bişe harcıyodu ama lol ü oynamadığım için karşılaştırma yapamayacağım

ben edge ile bile sro yu rahat rahat oynuyorum pvp hariç tabi bot ile kasması normal 14 lira sınırsız telimde 3g yok

silkroadda sorun yok sırf denemek için indirdim ama LOLde böyle oluyor anlamadım

avea almadan önce araştırsaydın keşke çevremde 5-6 kişi avea jet aldı 2 ay sonra (2. ay bile dolmadı) hemen kapattırdılar. Turkcell 3g kullandım Silkroad 5 char açıyordum lag olmuyordu :)

Bir soru daha sorayım modemlerin kilitlerini açtırarak başka operatörlerin hatlarını da kullanabiliyorsun. Mesela avea jete turkcell hat takabiliyorsun. Ben böyle yaparsam bunun çekim kalitesi modeme göre mi olur hatta göre mi

Geri