• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oynanması gereken oyun ?

UNREAL TOURNAMENT 3 yani en iyi fps oyunu diyorum oynamadıysan kesinlikle bekleme oyun eski gibi gözükebilir fakat grafikleri çok iyi oyunda yaptığın atışlara göre sesler çıkıyor :D

dotayla lolu kıyaslanması bile saçmalık abi ya şaka gibisiniz lolde crep block yok deny yok yokta yok bir yerde görmüstüm adamın imzası vede katılıyorum lol=easy hon=medium dota2=hard dota=master kısaca lol dotanın rakibi bile olamaz... 2-3 net cafe gezince sizde anlarsınız 8-12 yas aralıgının ne kadar lol oynayıp kalabalık yaptıgını

Emek Olarak LOL Derim ben adamlar her haftasonu belirli illerde turnuvalar düzenliyor.

Ayrıca büyük turnuvalarda verilen ödüller de var KST 'de 40.000TL Ödül dağıtıldı.

15,30RP Eksigin olsa bile ticket ile tamamlatıyorsun.

her hafta lol101de oyun rehberi yapıyorlar (Videolu)

ustalar vadisinde ustalardan tavsiye alabiliyorsun...

bunları nedense ben dotada görmedim... :( ( Oynadınmı dersen oynamadım karısıktı dediniz gibi :) )

Emek Olarak LOL Derim ben adamlar her haftasonu belirli illerde turnuvalar düzenliyor.

Ayrıca büyük turnuvalarda verilen ödüller de var KST 'de 40.000TL Ödül dağıtıldı.

15,30RP Eksigin olsa bile ticket ile tamamlatıyorsun.

her hafta lol101de oyun rehberi yapıyorlar (Videolu)

ustalar vadisinde ustalardan tavsiye alabiliyorsun...

bunları nedense ben dotada görmedim... :( ( Oynadınmı dersen oynamadım karısıktı dediniz gibi :) )
Bu büyük turnuva sayılmaz. Büyük turnuva ödülü alttaki gibi olur

Dota2 The International 2012 1.lik ve 2.lik ödülleri(Spoileri açınca şoka girebilirsiniz)

1.lik
ig_winners.jpg

2.lik
navi_runnersup.jpg

lol ün geçen seneki şampiyon takımına (tpa) ya ne kadar verdiğini biliyormusun?

----------

Güzel oyun varsa banada söyleyin online olmasın.Turbobit üyeliği aldım boşa gidiyor :D

Peki hangisine katılmak isteyipde katılabilceksin :) ?

Adamın Konuyuda Cöp Ettik :(
o turnuva final turu gibi bişeydi türk takımları da vardı ama o seviyeye gelemediler. Alman takımlarının içinde türk olanlar vardı onları da türk bayrağı ile gösterdiler ben dota 2 çıkmadan önce bu turnuvayı tamamını izledim ve türk bayrağını gördüm ama alman takımındaydı bizimkiler elenmişti. Ama şöyle söyleyeyim dota zamanı türk takımları avrupa derecelerine sahipti wickd ın steamını takım maçlarını izliyorsunuz ya mesela lol de,işte dota bu map hacklerle bozulmadan önce türk takımları sürekli avrupa da falan derece yapıyordu. Yani katılabiliryorsun :D
Konusu çöp olmadı onun hoşuna bile gitti açtığı konunun böyle ilgi görmesi ;) konu sahibi browser oyunu mu arıyor ne tarz birşey istiyor söylerse yardımcı olabiliriz

Metro2033 oyna 2-3 saattir aralıksız oynadım çok güzel bir oyun , Far Cry3 ' te öyle.
Online oyunda boş yere zaman geçirdiğimi anladım.

Geri