• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

!! Oyun yapmak istermisiniz(By RecLast Present) !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Numlock daki 0 tuşu ile :) Camerayı iyi ayarlaman lazım. Ordaki adamın dediği gibi silip baştan koy.Hertürlü yardım için öm atabilirsiniz :)

PS: Eğer iyice geliştirebilirsem bi oyun ekibi kurmayı planlıyorum :)

PS: Resimde koyuyum :)

adszr0.png

Eğer bu işe istekliysen birşeyler yapabiliriz caner. Msn imi ekle

RecLast@hotmail.com.tr Ciddi birşeyler yapmayı planlıyorum ama iyice öğrenirsem kesin birşey söylemiyim :)

Son düzenleme:
Teşekkürler Ayrıca Önceden Kullanmıştım Cok Basit Bir Programdır Uğraşırsanız Güzel Oyunlar Yapabilirsiniz

Eklisin hatta ByRecLast yazıyo iletinde hızlı bi ileti yazdım yazıyo :D

^^ Sonunda buldum :D

Start ekranını çözdüm. 3d Karakter yaratmayı çözdüm. Oynatmayı da çözdüm. Şimdi sırada hareket ettirme var sonra başlıyorum oyun denemelerime :)

Toplanın Yazıyoruz Need For Speed xD

Evet need for speed yazalım ben arabaları yaparım Mesela oyunun en güzel arabası el arabası olsun :D

2.55 betayı yükledim az önce. Baya geliştirmişler ama çokda zorlaşmış :D Neyin nerde olduğunu göremedim xD

Geri