• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PaPi SEA Emulator Version 1.0.0 Çok Yakında Özellikler İçeride !

:) diyorki bu pax varya stabil olsun diye bazı özelliklerini kaapmış oyunun diyor sen açma diyor açarsan stabili düşer diyor yani hatalar oluşur kolay kolay source code ile edit yapılmaz zaten source yazan sen değilsin çünkü çok zor vb 6.0 çok iyi bilmen lazım yinede zor yani

Tek başıma takılmak istiyorum

Biri team'den kurabilir mi? Hiç bişey anlamıyorum :D

Konuya Meraktan Daldımda Edit Bunun Neresinde? Modlar Daha Dıkkatlı Konu Onaylamalı.

herkez server açar oldu bune ya eskiden sayılı serverlar vardı şimdi sro bilgisi 0 olan insanlar server açıyor eh be mubarek bide emulatorlemı uğraşılır isro oynayacam uleyn ! :D

İşine yarayan arkadaşlar var , beğenenlerde var sen kim oluyosunki? işine yaramıyosa bakıcaksın dalgana okadar emek edip paylasmısım , gelip burda artislik yapma.
Tartışma yaratacak yorumlar yapma lütfen anla kabiliyetin yok ise yorum yapma arkadaşın demek istediği farklı olan neler yaptın kaç satır kod yazdın yada neler yapacaksın gibi anlatabildimmi?

merhaba emülatoru ve sroyu indirdim dedim herşey yolunda gidio 2 çara giremde bi pvp yaptırayım öbür çarı bilerek bladde yaptım çünki diğer emülatorlerde balde hep sorun oluo daha yatırı vurmadan hop çar dc yedi acaba dedim bugtamı kaldıda attı bu sefer yatırı vurdu batırda dc verdi hani herşey fixti boşa ben 1.5 gb şey indirdim yazık değilmi nie kandırıon milleti ???

merhaba emülatoru ve sroyu indirdim dedim herşey yolunda gidio 2 çara giremde bi pvp yaptırayım öbür çarı bilerek bladde yaptım çünki diğer emülatorlerde balde hep sorun oluo daha yatırı vurmadan hop çar dc yedi acaba dedim bugtamı kaldıda attı bu sefer yatırı vurdu batırda dc verdi hani herşey fixti boşa ben 1.5 gb şey indirdim yazık değilmi nie kandırıon milleti ???

Uğraşıyoruz bazı şeyleri iyi yapmak için , ve altta farkındaysan kendine güvenmeyen indirmesin yazıyor. yani senin hata alıp almaman umrumda değil beğenen arkadaşlar var.

Bu bildiğimiz SSE 2.0. Madem editledin sourceleri sende var crack ne alaka? PaPi nerden çıktı???? Güzel bir konu açsak onaylamazlar şimdiki duruma bakın.

Bir sorum olacak database yi microsoft office access le niye açılmıyor ?

Bu bildiğimiz SSE 2.0. Madem editledin sourceleri sende var crack ne alaka? PaPi nerden çıktı???? Güzel bir konu açsak onaylamazlar şimdiki duruma bakın.

Evet bildiğimiz SSE 2.0 ama sseden daha iyi gelişmiş oldugu için papi adını verdik. Arkadaşlarım mahallecek bunun üzerinde calısıyoruz. Sourceleri herşeyi bende mevcut yayınlamıyorum. batıyormu sana kendini bşy sanıp burda artislik yapma , emeğine sağlık diyebilirsin. işine yarıyanlar var gelip burda insanın morelini bozmanın manası ne? Sonunda küfürü ettirip attıracaksınız beni bu forumdan.

Geri