• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PaPi SEA Emulator Version 1.0.0 Çok Yakında Özellikler İçeride !

Bu source internette var zaten bendede var isteyene verim ne varki hiç bişi yok guild yok pt yok

Evet bildiğimiz SSE 2.0 ama sseden daha iyi gelişmiş oldugu için papi adını verdik. Arkadaşlarım mahallecek bunun üzerinde calısıyoruz. Sourceleri herşeyi bende mevcut yayınlamıyorum. batıyormu sana kendini bşy sanıp burda artislik yapma , emeğine sağlık diyebilirsin. işine yarıyanlar var gelip burda insanın morelini bozmanın manası ne? Sonunda küfürü ettirip attıracaksınız beni bu forumdan.

Arkadasım Butun Yorumların Eksı. Neden Hep Munakasaya Gırıyorsun Ben Kendı Gorusumu Belırttım O Arkadasda Aynısını Yaptı. Sızın Mahellede Coder Cok Anladım(!) Senı Kendınle Bas Basa Bırakıyorum Yuce Coder :dnc:

Evet bildiğimiz SSE 2.0 ama sseden daha iyi gelişmiş oldugu için papi adını verdik. Arkadaşlarım mahallecek bunun üzerinde calısıyoruz. Sourceleri herşeyi bende mevcut yayınlamıyorum. batıyormu sana kendini bşy sanıp burda artislik yapma , emeğine sağlık diyebilirsin. işine yarıyanlar var gelip burda insanın morelini bozmanın manası ne? Sonunda küfürü ettirip attıracaksınız beni bu forumdan.

Herkes bildiği işi yapmalı. Moral bozulacak hiç bir şey yok. Bana bir tane yeni eklediğin özellik söyle susup oturcam.

Herkes bildiği işi yapmalı. Moral bozulacak hiç bir şey yok. Bana bir tane yeni eklediğin özellik söyle susup oturcam.

Oyuna gir , atma sorunu varmı bak bakalım en aza indirdim + run time sorunlarıda ortadan kalktı.

Ve sana ekstradan kapak olarak , son vuruşu kaldırdım. çok az bi işim kaldır 2.yi çıkarıcam ozaman bakalım foruma girebilecek yüzün olacakmı

otomatik unique atıyormu atmıyorsa nasıl ayarlarız ?

Kardesim Ben Birtturlu Yapamadim Oyuna Girdigimde Konsolu Acmaya Calisiyorum Bir Turlu Acilmiyor Yardim Edebilirmisiniz Lutfen.

Geri