• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pegasus, at bugu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
elektrikler kesilincede oluyo yada aniden cikislarda

bu devirde atın üstünde kalmak için kimsenin oyundan çıkıcağını sanmıorm ama yinede güzel paylaşım emeğe saygı:)

pegasus scrolla basarken PC ye res atın girdiğinizde atta ve pegasus scroll duruyor böle bi bug vardı sanırım bi deneyin ben yapmıştım bi daha denemedim

RASGELE BULDUGUN Bİ BUGU SİZE ANLATICAM KENDİM BULDUM TAMAMEN.

Bu bugda pegasusdaysak oyundan çıksak bile kaybolmıcak.
Ama Her Çıkarken bunu uygulamamız lazım, PowerLevel Yapanlar için ideal.

Şimdi Bir AT alalım.Oyundan çıkınca kaybolmamasını denicez.Ata binelim CTRL+ALT+DELETE tuşuyla görev yöneticisini açalım,İşlemlerden sro_client.exe yi bulalım sonra attayken return basalım.returnu bastıktan sonra loading ekranında mesela hotana giderken hotan resmi çıkıp loading olurken işlemi sonlandır diyip oyundan çıkalım.Bidaha oyuna girdiğimizde Atın Üstünde Olucaz.Silkle alınan Vehicle Petlerindede işe yarıyor.Bu sayede 1 pegasusla dc yemessek eğer uzun bi süre PowerLevel Yapıyoruz.
Kendim Buldum...%100 işe yarıyor. :ko:beer

rep istenmez hakedilirde hiç repim yoq:S :)
ben bunu ostrich yeni geldiğinde yapıyodum:D

benim 60lık at media pk2 ile pegasus a çevirdim öle olurmu:hihi:

Geri