• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pegasus, at bugu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
pff çok basit arkadaşta normal atlarda oluyorsa diğerlerinde olamyacağını nasıl düşündün silkle olduğunu bilmiyordum diyorsun :D sorsanız söylerdim bir gün rasgele keşfettim ama towndan towa ışınlanırken oyun kendi kapanıp hata verdi :D girdiğimde atlıydım öyle öğrenmiştim ilk D: uzun zamandırda böyle yapıyorum :D ama normal atlarda bununla uğraşmaay değmez silkle alırsan anca :D

DaRěDěviL;42522' Alıntı:
RASGELE BULDUGUN Bİ BUGU SİZE ANLATICAM KENDİM BULDUM TAMAMEN.

Bu bugda pegasusdaysak oyundan çıksak bile kaybolmıcak.
Ama Her Çıkarken bunu uygulamamız lazım, PowerLevel Yapanlar için ideal.
Video:HD
YouTube - Silkroad Horse Bug [HD]

[TAMAM]
Şimdi Bir AT alalım.Oyundan çıkınca kaybolmamasını denicez.Ata binelim CTRL+ALT+DELETE tuşuyla görev yöneticisini açalım,İşlemlerden sro_client.exe yi bulalım sonra attayken return basalım.returnu bastıktan sonra loading ekranında mesela hotana giderken hotan resmi çıkıp loading olurken işlemi sonlandır diyip oyundan çıkalım.Bidaha oyuna girdiğimizde Atın Üstünde Olucaz.Silkle alınan Vehicle Petlerindede işe yarıyor.Bu sayede 1 pegasusla dc yemessek eğer uzun bi süre PowerLevel Yapıyoruz.[/TAMAM]
Kendim Buldum...%100 işe yarıyor. :ko:beer

rep istenmez hakedilirde hiç repim yoq:S :)
:D:D ben bunu daha öncede yapıordum hatta 3 gün boyunca hiç inmedim :D 3. günün sonunda Cerberusu ve Ivyi kestim ivy pegasus atından indikten sonra kestim inanmaya baksın www.rev6.com dan server phoenix çhar adı Max_Pain

İkiside ard arda

:spn::hihi:ben pc ye reset atıodum :D:D

çok saçma return scrol doluyor dwye varmadan diğer chara geçiyor bi çıkış yap baştan aç oyunu restart filah hiç bişi yok ata biniyorsun scrol basıyorsun dolduğunda relog atmış oluyor tam açıklanmamış saçma bence

çok saçma return scrol doluyor dwye varmadan diğer chara geçiyor bi çıkış yap baştan aç oyunu restart filah hiç bişi yok ata biniyorsun scrol basıyorsun dolduğunda relog atmış oluyor tam açıklanmamış saçma bence

La herkez anladı sen anlamadın :D

Bu benim sromax.org da ilk açtığım konulardan biri.Nostalji oldu şimdi :D

Geri