• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Basit Dersler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
Evet arkadaşlar böyle bir sistem uygulamaya başlamak istedim, sizler için daha kolay olacağını düşündüm. Öğrenmek isteyen herkese şimdiden kolay gelsin :)

#Ders 1 - İmza yapımı

#Ders 2 - Karbon yazı efekti yapımı

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkürler.Resimleri orantılı olarak küçültürseniz resimlerde görüntüde orantısızlık olmaz :) Ayrıca keşke yazıya efek verme gibi bir işlem uygulasaydın :/ Bu tarz kaliteli resimleri deviantart adlı sitede bulabilirsiniz.Sormak istediğim şey bu video çekme programının adı adobe neydi unutmuşum :) Ben şu senin çok uğraşıp çizdiğin çizgileri stroke ile çok daha basit yapılabiliyodu gibi hatırlıyorum ama uzun zaman oldu ps açmayalı :D

[VIDEO] Photoshop Basit Dersler

Öncelikle teşekkürler.Resimleri orantılı olarak küçültürseniz resimlerde görüntüde orantısızlık olmaz :) Ayrıca keşke yazıya efek verme gibi bir işlem uygulasaydın :/ Bu tarz kaliteli resimleri deviantart adlı sitede bulabilirsiniz.Sormak istediğim şey bu video çekme programının adı adobe neydi unutmuşum :) Ben şu senin çok uğraşıp çizdiğin çizgileri stroke ile çok daha basit yapılabiliyodu gibi hatırlıyorum ama uzun zaman oldu ps açmayalı :D

Resmi orantılı olarak küçültebilmek için neredeyse HD yani kaliteli resimler lazım :) Dediğin gibi stroke ile basit çiziliyor ama onunla düz çizgiler çizebilmek için SHIFT tuşunu kullanıyorsunuz :) Program açıkken kullanamadım sırf orayı düzeltebilmek için 3 kere çektim videoyu en son böyle bir çözüm buldum :)

Son düzenleme:
Geri