• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

y9mXn.png

Arkadaşlar yapdığım ayraç nasıl olmuş :D

u7o9F.png

Oldu sen bu işi kaptın :)

Normalde çalışmalara teşekkür verirdimde teşekkür butonu gitti sanırsam fazla verdim :D

Yok gerek yok :D
Öğrenmeye daha bugün başladım cs5 ufak tefek layer nedir fln en azından biliyorduk başladık işte hayırlısıyla xara 3d ve cs5'ede bu ara abidindende bi yorum ve dersler bekliyoruz :)

Bu 2.Çalışmam CS5 ve xara'da biraz acemi gibide olabilir yeni başladım elimden geldigince yapmaya çalışıyorum yeni derslerde gelse :)(Renderlar bana ayit :D :D)

492f5f7b.png

2b93cf28.png

O kadarda iyi değilim ama en son çalışmam bu:)
49844781.jpg

Arkadaşlar bu yazının etrafındaki ışıklar ne olarak geçiyor?Yani internete ne yazarsam bu yazının dersini bulurum ?

Boş kalmasın diye bende bi masaüstü resmi yaptım çok kötü ama boş kalmasın dedim.
di-T00R.jpg

Birde böyle birşey var
di-ASS8.jpg

Dun baslamaya karar verdim biraz brush uzerine yogunlasiyim dedim ortaya bunlar cikti tabi daha bunlar kotu de ole bi deniym dedim :)
2d8o105.jpg

90tvfs.jpg

2jxp51.jpg

2vw9vlt.jpg

xpvrb6.jpg

Geri