• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshopta Yazı Yazma Efektleri (Videolu Anlatım)

iecismail

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Haz 2013
Puanı
1
Merhaba Arkadaşlar,

Yepyeni bir video ile yine karşınızdayım. Videoda tamamen Photoshopta yazı nasıl yazılır ve yazıya verilebilecek özellikleri anlattım. Çok basit bir video gibi gözüksede, Photoshopa yeni başladığım yıllarda, böyle bir video olmasını çok isterdim. Gerçekten bunları öğrenmek zaman almıştı benim için. Umarım işinize yarar.

Kanalımı beğenirseniz sürekli olarak bu tarz videolarımı izleyebilirsiniz. İlk siz ulaşırsınız videolarıma. Şimdiden izlediğiniz için teşekkürler..

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Vmj_SYI6q90

Geri