• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayStation 4 Ana Konu

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
urlyt.jpg

Evet arkadaşlar hayırlı olsun ps4 resmi olarak duyuruldu.(21 Şubat 2013)

Yeni Playstation Duyurusunda Canlı Yayındayız!

Fiyat: 399 $
Türkiye Fiyatı: 1.399 TL (08.11.13)

Çıkış Tarihi: 15 Kasım Amerika , 29 Kasım Avrupa Açıklanma Tarihi: 20 Ağustos 2013)

13 Aralık Türkiye

(Açıklanma Tarihi: 8 Kasım 2013 , 17:23)

Resmi Satış Noktaları(Tıklayarak Bilgi Alabilirsiniz): Tüm Sony Centerlar , Media Markt , Teknosa , Vatan Bilgisayar , Bimeks , Arçelik , Over Game , D&R , Saturn , Carrefour
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________________

DualShock 4

2740e028-0e48-4906-a04b-f9a69c648a48.jpg

fba1a074-b215-422b-bdf8-23a01247ddf2.jpg

Teknik Özellikler

,
7c626e8ad4fb4a3987998b1.jpg

Arayüz

f0ceb0af-f7d8-4ecb-ac77-859650810ae3.jpg

4cb33758-eccf-4e08-829f-873a873ec768.jpg

25f34d45-0d5c-45e2-9e2a-194b63d4ea28.jpg

Konsol

66.jpg

PS4-retail-box-600x460.png

PlayStation Camera

Camera_06.jpg

Güncel Bilgiler

Oyunlar(Tıklayarak Bilgi Alabilirsiniz)

Diablo III (ps3 ede çıkacak)
Deep Down
Infamous Second Sun
Killzone Shadow Fall
Uncharted
Watch Dogs
Knack
Driveclub
Dying Light
Contrast
Don't Starve
Warframe (Free 2 Play)
War Thunder (Free 2 Play)
Mad Max
Battlefield 4
FIFA 14
Call Of Duty:Ghost
Assassins Creed IV Black Flag
Outlast
Destiny
Blacklight: Retribution
Thief
Daylight
The Elder Scrolls Online
The Order: 1886

Güncel Haberler

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PlayStation Ürün Müdürü Mustafa Yiğit : Playstation 4 Avrupa ile Aynı Anda Türkiye'de

Playstation 4'ün duyurulması çok sayıda oyuncuda heyecan yarattı. Hem 399 dolarlık fiyatı, hem donanımsal özellikleri, hem de oyunları çok sayıda oyuncuyu sabırsızlandırıyor. Peki konsol ne zaman Türkiye'ye gelecek? Fiyatı ne olacak? PlayStation Ürün Müdürü Mustafa Yiğit'in bu konudaki açıklaması şu şekilde;

''Arkadaşlar, PS Vita ve tüm oyun cıkışlarında olduğu gibi PS4 Avrupa ile aynı anda Türkiye'de olacak. Fiyatı yazın açıklayacağız. ''

Türkiye'deki oyuncular fazladan beklemeyecek olması gerçekten de iyi bir haber. Konsolun fiyatının da ülkemiz için uygun bir seviyede olmasını diliyoruz.

Playstation 4 Avrupa ile Aynı Anda Türkiye'de

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PS4 Kutu İçeriği Belli Oldu ! (27 Haziran 2013)

Kutuda, bir adet DualShock 4, HDMI kablosu, mono headset kulaklık, güç kablosu, USB kablosu ve kullanma kılavuzu var.
PS4, eğer söylentiler doğruysa 13 Kasım’da satışa sunulacak.

PS4content.jpg

http://leadergamer.com.tr/ps4-kutu-icerigi-belli-oldu-47899.html

Konu silinmezse sevinirim sürekli güncel tutacağım.

Son düzenleme:
bir dakika ya ben daha ps 2 almayı planlar ken 4 çıktı. bu ticaret kafasına aklım ermiyor sonu gelmiyor. dün fifa 2010 du sanırım ps 3 te oynadım hiçte hoşlanmadım sahsen böyle olacaksa hiç çıkmasın. ps2 candır

#güncellendi.

----------

bir dakika ya ben daha ps 2 almayı planlar ken 4 çıktı. bu ticaret kafasına aklım ermiyor sonu gelmiyor. dün fifa 2010 du sanırım ps 3 te oynadım hiçte hoşlanmadım sahsen böyle olacaksa hiç çıkmasın. ps2 candır

ps3 artık yeni nesil oyunlara yetersiz kalıyordu zaten,zamanı gelmişti

xbox un bunun altında kalıcağını düşünmüyorum nisanda duyuru yapıcağı söylentileri var

PS4 ile konsol oyunlar PC için daha iyi optimizasyon sağlayacağını düşünüyorum.Sonuçta x86 mimarili işlemci kullanılacak.Port oyunların ( GTA4 , FCRY3 ) devri kapanması muhtemel.

Xbow720 de AMD ile çalışacak büyük bir ihtimal donanımları aynı olur , rekabet bize yarar sağlar :-*

En çok dikkat çektiğim yer Memory Playstation 3=Memory:GDDR3 256mbit Playstation 4=Memory:GDDR5 8GB bence güzel şeyler çıkartabilirler.

PS4 ile konsol oyunlar PC için daha iyi optimizasyon sağlayacağını düşünüyorum.Sonuçta x86 mimarili işlemci kullanılacak.Port oyunların ( GTA4 , FCRY3 ) devri kapanması muhtemel.

Xbow720 de AMD ile çalışacak büyük bir ihtimal donanımları aynı olur , rekabet bize yarar sağlar :-*

ben tam tersine düşünüyorum aksine ben sıkı bir pc ciyim fakat x86 mimarisiyse oyun geliştiricileri daha rahat çalışacaktır.buna göre optimizasyonda ps3 e daha iyi olur.ama tabiki hiçbir konsol pc yi yakalamayaz

Şuan çoğu PlayStation Cafe'de PS3 işlemekte eskisi gibi PS2 bulmak neredeyse zor..
Şimdi PS4 çıkcağı duyruldu daha bir özellikli ve etkili olunca daha fazla ayrıcalıklı olucak. Cafe'ler bayram edebilir :haha

guitar hero metallica ve gran turismo 5 desteği vermezse almam ama verirsede avrupada satışa çıktığı ilk gün elimde :)

Geri