• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayStation 4 Ana Konu

Vay be zaman ne çabuk geçiyor daha dün gibi hatırlıyorum Ps 1 7502 ile ISS turnuvası yaptığımızı PS 2 çıkacak diye beklerdik şimdi 4.sü çıkıyor.

#Güncellendi

Arayüzden görseller eklendi.
FIFA 14 eklendi.

----------

En çok dikkat çektiğim yer Memory Playstation 3=Memory:GDDR3 256mbit Playstation 4=Memory:GDDR5 8GB bence güzel şeyler çıkartabilirler.

4 gb dan sonrası sırf rakam olmuş gereksiz yani,yapımcılar ps3 yetmiyor diye yakınıyordu alın size ram dediler heralde :D

bir dakika ya ben daha ps 2 almayı planlar ken 4 çıktı. bu ticaret kafasına aklım ermiyor sonu gelmiyor. dün fifa 2010 du sanırım ps 3 te oynadım hiçte hoşlanmadım sahsen böyle olacaksa hiç çıkmasın. ps2 candır

İnsanlar fifa 10 oynasın diye çıkarmıyorlarki ps3ü :D

----------

Arkadaşlar buarada xbox ps ne farkları var ikiside aynı oyunları açmıyormu bunların

İnsanlar fifa 10 oynasın diye çıkarmıyorlarki ps3ü :D

----------

Arkadaşlar buarada xbox ps ne farkları var ikiside aynı oyunları açmıyormu bunların

açıyor fakat şimdilik xbox birazdaha amerikaya yönelik gibi geldi bana başta xbox yaptığı kısıtlamalarla(sürekli internete bağlı olma vs.)
gibi nedenlerle baya tepki topladı sonradan geri adım attı,onun dışında ikiside aynı sayılır ilerde ayrıntılı incelemesine değineceğim

Xbox oyunlarınıda hiçbir zaman takas edemeyeceğiz , 1 kere mahsus internet bağlantısı istiyor.PS4 grafik belleği XBox One göre daha iyi.Bellek gereksiz diye bir cümle gördüm.Bu bellek miktarıyla uzak mesafeleri de detaylı görebileceğiz.

Xbox oyunlarınıda hiçbir zaman takas edemeyeceğiz , 1 kere mahsus internet bağlantısı istiyor.PS4 grafik belleği XBox One göre daha iyi.Bellek gereksiz diye bir cümle gördüm.Bu bellek miktarıyla uzak mesafeleri de detaylı görebileceğiz.
artık takas edebileceksin ve internet bağlantısına gerek yok yeni haber buda

bir dakika ya ben daha ps 2 almayı planlar ken 4 çıktı. bu ticaret kafasına aklım ermiyor sonu gelmiyor. dün fifa 2010 du sanırım ps 3 te oynadım hiçte hoşlanmadım sahsen böyle olacaksa hiç çıkmasın. ps2 candır
ps 2 nedir abi ya :D ps4 al kesinlikle

PS4 Kutu İçeriği Belli Oldu !

Kutuda, bir adet DualShock 4, HDMI kablosu, mono headset kulaklık, güç kablosu, USB kablosu ve kullanma kılavuzu var.
PS4, eğer söylentiler doğruysa 13 Kasım’da satışa sunulacak.

PS4content.jpg

Son Dakika

PlayStation Türkiye Kıdemli Ürün Müdürü ile yaptığım görüşmede PS4'ün fiyatının 1.000 TL üzeri olacağını teyit ettim kendileri en uygun fiyat için uğraştıklarını
%20 ötv nin düşürülmesi için bile çabaladıklarını söyledi kendisi Londrada toplantıda,bugün yarın ps4 Türkiye fiyatı resmiyet kazanmış olacak
Tahmini Fiyat(benim görüşüm): 1.199 TL

Geri