• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayStation 4 Ana Konu

Son Dakika

PlayStation Türkiye Kıdemli Ürün Müdürü ile yaptığım görüşmede PS4'ün fiyatının 1.000 TL üzeri olacağını teyit ettim kendileri en uygun fiyat için uğraştıklarını
%20 ötv nin düşürülmesi için bile çabaladıklarını söyledi kendisi Londrada toplantıda,bugün yarın ps4 Türkiye fiyatı resmiyet kazanmış olacak
Tahmini Fiyat(benim görüşüm): 1.199 TL

Gene bize daha pahalı en az 1200TL yi yapacakları kesin ama inş. abartıp 1.500 yapmazlar gider yurt dışından alırım daha iyi.

Gene bize daha pahalı en az 1200TL yi yapacakları kesin ama inş. abartıp 1.500 yapmazlar gider yurt dışından alırım daha iyi.

Hocam bence 1.500 TL olması imkansın o konuda içiniz rahat olsun en pahalı tahminim 1.299 TL olacaktır.Adamlarda haklı normalde bu 1.000 TL nin içinde vergi var birde buna ülkemizde
ÖTV denen bela ekleniyor.PS4 forumunda Ürün Müdürünün cevabını sizinle paylaşayım.

Biz bu vergilere rağmen ve de oyunları Türkçeleştirmek için yaptığımız yatırımlara rağmen oyun fiyatlarımızı 119-139 TL seviyelerinde tutmaktayız kendi karlılığımızdan fedakarlık ederek. Aynı oyunların Avrupa çıkış fiyatı 60 euro yani 150 TL seviyesinde iken biz Türkçe dublajlı Sly Cooper: Thieves in Time'ı 99 TL'den, Türkçe dublajlı GoW: Ascension'ı 119 TL'den, Türkçe altyazılı The Last of Us'ı 129 TL'den sizlerin beğenisine sunduk.

PS4 konsol, oyun ve aksesuarları için de aynı özveriyle, sizler için en uygun fiyatlarla çıkarmaya çalışacağız, bune şüpheniz olmasın lütfen. Fakat vergi konusunda da sadece bizim değil, bütün ithalatçı firmaların yasalarr gereği elini kolunun bağlı olduğunu unutmayın.

Son düzenleme:
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________________

Önemli Haber !

PS4'ün Türkiye Fiyatıyla İlgili Gelişmeler

Sony'nin Avrupa ile aynı anda Türkiye'de piyasaya sunmayı planladığı PlayStation 4 adına ülke içi bilgiler merakla bekleniyor. Henüz ön siparişe açılmayan ve çıkış fiyatı da net olarak belli olmayan PS4 için yeni haberler geldi.

Twitter üzerinden bazı soruları cevaplayan PlayStation Türkiye ürün müdürü Mustafa Yiğit, PlayStation 4'ün Türkiye'deki çıkışı adına net bir fiyat vermese de, tahminleri kolaylaştıracak bir açıklama yaptı.
Yiğit'in belirttiklerine göre PS4'ün Türkiye'deki çıkış fiyatı, 1500 TL'nin üzerinde olmayacak. Henüz resmi fiyat belli olmasa da, en azından sınır fiyat böylelikle belirlenmiş oldu.

PS4'ün Türkiye Fiyatıyla İlgili Yeni Haberler
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________________

Not: Kendisi ile yaptığım birebir görüşmelerede fiyatın 1.400 - 1.300 lerde olduğunu bunu daha aşşağıya çekmek için uğraştıklarını o yüzden hala fiyatın belli olmadığını söyledi.
1.100 den aşşağı olmasınında imkansız olduğunu kabul etti arkadaşlar yani 1.200 - 1.300 gibi bir fiyat bekliyorum.​

ya bende şuan xbox 360 ta var ps3 te xbox 360 ın kolu okadar kötü ki çok dayanıksız, hemen pili bitiyor! xbox kolu biraz daha geliştirirse xbox alırım

Önemli Haber !

Ps 4 çıkış tarihi az önce açıklandı ! ; 15 Kasım ABD 29 Kasım Avrupa​

Önemli Duyuru !

Ps4 Fiyatı Açıklandı arkadaşlar 1.399 TL

Son düzenleme:
Canım ülkem 2 katına satıyor şaka gibi la

Galaxy Ace telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.

Arkadaşlar insafsız olmayın fiyat gayet uygun sonuç olarak alacaksınız en az 8 sene götürecek bilgisayar gibi yok şu parçasını değiştireyim vs. derdi olmayacak 8 sene tüm oyunları alet oynatacak

Arkadaşlar insafsız olmayın fiyat gayet uygun sonuç olarak alacaksınız en az 8 sene götürecek bilgisayar gibi yok şu parçasını değiştireyim vs. derdi olmayacak 8 sene tüm oyunları alet oynatacak

Abi bi oyunlami devam etcen oyunlar 100 lira yahu

Abi bi oyunlami devam etcen oyunlar 100 lira yahu

100 olsa gene iyi 180 sadece iyi yanlarını demiyorum kötü yanlarınıda tartışalım böyle hatta ps+ üyeliği olmadan oyunlar multiplayer oynanmıyor ps+ üyeliğide aylık ücretli

Arkadaşlar 13 Aralık günü konsolu satın alacağım gece satışı olursa ona da katılacağım fotoğraflar ve videoları 13 Aralıkta buradan yayınlayacağım kutu açma videosuda yapabilirim :)

İlk Play Station 4 Sahibini Buldu !

45151_550x250.jpg

Günlerdir gelen erken dağıtım haberlerinden ve kampanyalardan dolayı 'ilk' damgasını yapıştırmak pek doğru olmaz fakat PlayStation 4, resmi Amerika çıkışını yaptı ve ilk PlayStation 4, sahibini buldu.

Joey Chiu, yüzlerce kişinin yer aldığı çıkış gecesi kuyruğuna erkenden gelerek birinci sırayı kaptı ve konsolunu Jack Tretton ve Andrew House'un ellerinden aldı.
Röportaj sırasında Chiu, eve gittiğinde ilk iş olarak Knack veya Resogun'u oynayacağını söyledi.

Kaynak: İlk PlayStation 4, Sahibini Buldu

Son düzenleme:
Bende alıcam hayırlısıyla şuanda elimde Ps3 var ben biraz geç almayı planlıyorum haliyle daha Ps3'de oynamadığım daha çok güzel oyunlar var :D

Bende alıcam hayırlısıyla şuanda elimde Ps3 var ben biraz geç almayı planlıyorum haliyle daha Ps3'de oynamadığım daha çok güzel oyunlar var :D

sony ps3 desteğini kesmedi hala ben bile almayı düşünüyorum, sadece ''Last of Us'' ve '' Beyond:Two Souls'' için bile alınır o konsol

----------

PS4 Tüm Zamanların En Hızlı Satan Konsolu Oldu

PS4.jpg

Sony yeniden konsol dünyasında liderliği ele geçiriyor mu? Açıklamalara göre ilk 24 saat içinde 1 milyondan fazla satan Playstation 4 tüm zamanların en hızlı satan konsolu olmayı başarmış. Üstelik Playstation 4'ün bu rekoru gerçekten de çok açık farkla kırdığını görüyoruz.

En hızlı satan konsollar listesinde 2. sırada ise ilk 24 saate 225,132 adet satan Sega Dreamcast bulunuyor. Dreamcast çıktığı dönemde özellikle sunduğu inanılmaz grafiklerle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Bakalım bir başka yeni nesil konsol olan Xbox One çıkış döneminde nasıl bir performans sergileyecek?

Media Markt'ın ardından Teknosa'da resmi açıklamayı yaptı.13 Aralıkta satışa başlanacak

The Last of Us ile Beyond'u dün aldım gerçekten harika oyunlar hikayeleri,grafikleri felan çok iyi.

çıkış gününde alacaklar kimler ? bu arada başka forumlarda 400 sayfalık konular var bizim forum hep pc ci galiba :)

Geri