• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PTT Havale Formu Doldurmak[Yeni]

pttgk0.gif

Banka Adı : PTT Bank
Hesap No : 5694261
Hesap Sahibi : Ümit DURSUN
Hesap Tipi : TL (Türk Lirası)
Havale Ücreti : 1 TL

S.a beyler bişiy dicem burda dio ya hani havale yapmak istediğiniz ürünü seçin die ben onu yazmayı unuttum ama yatırım yaptıgım makbuz flln elimde bunu siteden online yardım olarak yapabilirmiyiz yani online olarak adama hangi üründen istedigimi söleyebilirmiyim ??

S.a beyler bişiy dicem burda dio ya hani havale yapmak istediğiniz ürünü seçin die ben onu yazmayı unuttum ama yatırım yaptıgım makbuz flln elimde bunu siteden online yardım olarak yapabilirmiyiz yani online olarak adama hangi üründen istedigimi söleyebilirmiyim ??

önemli değil canlı destekten iletişime geç ve parayı yatırdığın tarihi adını soyadını almak istediğin ürünü söyle ürününü alırsın makbuzunuda sakla :-*

oraya almak istediğiniz ürünü yazın demıs mesele skill point alacam mıktarınıdamı yazacaqım
??

teşekkürler yarın alacağımda o yüzden :D birde bu işlemı yapmadan online satıs hızmetıyle ırtıbata gecıp ondan sonramı yatırayım

Ben gönderdim ama pcmde msnyi açamıyorum nasıl alabilirim silki ve ben 14,30gibi parayı yatırdım nezaman silki verebilirsiniz ümit abi

msn ne alaka msn den işlem yapmıyoruzki ana sayfadaki satış destek hattından bize ulaşman gerekiyor

isme nasıl havale yapıcam mesela adamda hesap numarası yok

Ptt ye gidersin.Adamın adı soyadını yazar adama yakın olan bir ptt şubesini adress olarak gösterirsin ( göndereceğin kişiden öğren) yatıracağın miktarı kasadaki ptt görevlisine verirsin.Sana zaten yardımcı olurlar.Ama dikkat et çok para alıyorlar

yatıracağın miktara bağlı olarak değişiyor . Ne kadar para göndermeyi düşünüyorsun ?

iyi o zaman 1.5 tl yada 2.5 tl fazla götür fiyatlar değişmedi ise 2.5 TL ekstra para isterler

Geri