• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PTT Havale Formu Doldurmak[Yeni]

Bilinmesi Gerekenler

1-)Size en yakın PTT şubesine gidiniz.
2-)Vezneden posta çeki havele formunu isteyiniz.
3-)Formu doldurduktan sonra, havale ücretiyle beraber yatıracanız miktarı veriniz.
4-)Makbuzu alın(bunu kaybetmeyin silki aldıktan sonra atabilirsiniz) sonra eve gidip site ile anasayfa üzerindeki Satış Destek Hattından iletişime geçin...

NoT :Arkadaşlar akşam 17:00 da işlemler sona eriyor ve öğlen de yemeğe gidiliyor. 12.30 / 1.30 arası 1 saat yemek molası var.Bunada dikkat etmelisiniz !!!

NoT2: Size en yakın PTT adresini öğrenmek için tıklayın ..
..:: PTT Genel Müdürlüğü ::..

NoT3: Bazı PTT Şubelerinde cep yada ev telefonu numaranızı istiyorlar.Bu numarayı sadece parayı gönderdiğiniz kişi görebilir.Ailenize haber verilmez korkulacak bir durum değildir :)

1-) Yeni Posta çeki Havale Formu

image

2-) Yeni Ücretlendirmeler

0,01 TL'den 100,01 TL'ye kadar 1,50 100,01 TL'den 250,01 TL'ye kadar 2,50 250,01 TL'den 500,01 TL'ye kadar 3,50 500,01 TL'den 1.000,01 TL'ye kadar 5,00 1.000,01 TL'den 5.000,01 TL'ye kadar 7,00 5.000,01 TL'den 10.000,01 TL'ye kadar 8,50 10.000,01 TL'den büyük 10,00

3-) SilkroadMaX Posta Çeki hesap numarası

Banka Adı : Ptt Bank
Hesap No : 5694261
Şube : ANKARA - Sincan / Sincan
Hesap Adı : Ümit DURSUN
Hesap Tipi : TL (Türk Lirası)

Para Miktarı Yazıyla yazılırken aralarda boşluk bırakılmaz orda onsekiz Türk Lirası yazıyo onsekizTl olması lazım bence adam yoksa onsekiz bin Türk Lirası yapabilir onu :D

PTT para yatirdikran sonra siz nasıl silk yükliyiceksiniz sizi nerden bulcaz?

Tamam teşekkür ederim büyük ihtimalle pazartesi alıyorum.Yardımın için Teşekkürler.

havalede 300tl paraya su an ne kadar havale ücreti ödeniyor bu resimdeki ptt forumu cok eski

havalede 300tl paraya su an ne kadar havale ücreti ödeniyor bu resimdeki ptt forumu cok eski
1.Havale Forumu eski değil hatta şuan ki yani yenilenmiş olan.
2.
250,01 TL'den 500,01 TL'ye kadar 3,50

Arkadaşlar bende bu forumu yeni zannediyordum bugün para yatırmaya gittim bu kağıtla alakası yok.

Ben bunu kendim hazırladım netten araştırdım net bilgi ile , ben on-line yerine havaleyi işaretledim sorun olmaz herhalde.
Buda şu an kullanılan havale formu
ebctxd.jpg

Merkezi yerlerde bu sisteme geçtiler :) bende bartının köyünde para yolladım orada eski kağıtlar bitmediğinden eski kağıtları kullanıyorlarmış aydın sanada öyle bişey denk gelmiş olmalı

Merkezi yerlerde bu sisteme geçtiler :) bende bartının köyünde para yolladım orada eski kağıtlar bitmediğinden eski kağıtları kullanıyorlarmış aydın sanada öyle bişey denk gelmiş olmalı
Zaten bilmiyordum nasıl yollıcağımı kağıtında bi anlamı olmadı adama hesap noyu söyledim gönderdim bide kendi tc nomu :)

Geri