• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PTT Havale Formu Doldurmak[Yeni]

parayı şimdi yatırdım ptt'den saat: 14:00 acaba şuan silk alabilirmiyim yqsa 24saat beklicekmyim?

yani 5:30 irtibata geçimi? peki bu 24 saat meselesi ne yaw bi açıklarmısın.

Kurfali 24 saat yani 24 saat geçmeden imza karşılığında Paranı Geri Alabiliyorsun Onun İçin Önlem Olarakta Maxoloji 24 Saat Sonra Ürünü Veriyor

gönderdiğiniz parayı sadece gönderdiğiniz isim görebilir çekebilir ürün alırken canlı destekte sizden adınızı ve soyadınızı yatırdığınız para miktarını nereden yatırdığınızı ve saat kaçta yatırdığınızı sorarlar bu sayede karışmaz ...

ya şimdi benim anlamadğım bir konu var yatırdım paryı ben meseLa benimm chara nasıl gelcek bu para

2-) Yeni Ücretlendirmeler

0,01 TL'den 100,01 TL'ye kadar 1,50
100,01 TL'den 250,01 TL'ye kadar 2,50
250,01 TL'den 500,01 TL'ye kadar 3,50
500,01 TL'den 1.000,01 TL'ye kadar 5,00
1.000,01 TL'den 5.000,01 TL'ye kadar 7,00
5.000,01 TL'den 10.000,01 TL'ye kadar 8,50
10.000,01 TL'den büyük 10,00

Eline sağlık yararlı olmuşta 2011 için de aynı mı bu fiyatlar ? :)

Banka Adı : Ptt BankHesap No : 5694261Şube : ANKARA - Sincan / SincanHesap Adı : Ümit DURSUNHesap Tipi : TL (Türk Lirası)Birkaç sorum olacaktı

1)PTT den ödeme yapacağım ben alıcının adresine Şube yimi yazacağım?
2)Ben hiç Gold almadım, yeni alacağım bu konuda araştırma yaptım iyi güvenilir bir siteniz var.
nasıl alacağımı kısa olarak anlatırmısınız?
3)PTT formunu sitede vermişsiniz aynısını yazıp veridiğimizde oluyormu? kendimiz birşeyler eklememiz gerekiyormu sizin verdiğiniz dışında?
4)Canlı desteğe nerden ulaşabilirim?
5)Birde Form kısmına "almak istediğiniz ürünü yazabilirsiniz" yazmışsınız. Benim bildiğim sitenize para yatırılıyor sonra kategorilerden seçip almıyormuyuz?
6)0,057 tl malazgirt serverinde 1m fiyatımıdır bu ?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Banka Adı : Ptt BankHesap No : 5694261Şube : ANKARA - Sincan / SincanHesap Adı : Ümit DURSUNHesap Tipi : TL (Türk Lirası)Birkaç sorum olacaktı

1)PTT den ödeme yapacağım ben alıcının adresine Şube yimi yazacağım?
2)Ben hiç Gold almadım, yeni alacağım bu konuda araştırma yaptım iyi güvenilir bir siteniz var.
nasıl alacağımı kısa olarak anlatırmısınız?
3)PTT formunu sitede vermişsiniz aynısını yazıp veridiğimizde oluyormu? kendimiz birşeyler eklememiz gerekiyormu sizin verdiğiniz dışında?
4)Canlı desteğe nerden ulaşabilirim?
5)Birde Form kısmına "almak istediğiniz ürünü yazabilirsiniz" yazmışsınız. Benim bildiğim sitenize para yatırılıyor sonra kategorilerden seçip almıyormuyuz?
6)0,057 tl malazgirt serverinde 1m fiyatımıdır bu ?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

1-) Ödeme yapacağınız kişinin posta çeki hesabı olduğundan şube koduna ihtiyaç yok hiçbir yere yazmayacaksın sadece teyit için kontrol edebilirsin
2-)Parayı yatırıp ödeme bildirimi yapacaksınız.Para site üyeliğinize geçtiğinizde istediğiniz ürün siparişini verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce jangan atçıda stall kurunuz ardından siparişinizi veriniz. Siparişiniz yoğunluğa bağlı olarak 5 ile 10 dk içerisinde size teslim edilir.Siparişinizin durumunu sağdaki siparişlerim menüsünden takip ediniz.
Gold alırken bunlara dikkat etmelisiniz
3-)Evet aynısını verirsen sorun olmaz
4-)Anasayfada koskocaman Online destek hattı diye yazıyor ama Online deste için tıkla diye yazıyor :)
5-)Size kalmış bir tercih hiçbirşey yazmasanızda olur.
6)Fiyatlar günlük olarak dolara bağlı olarak değişmektedir ürünü almadan önce gold fiyatına tekrar bakmanız yararınıza olacaktır :)

----------

Eline sağlık yararlı olmuşta 2011 için de aynı mı bu fiyatlar ? :)

Evet fiyatlarda bir değişiklik bulunmamaktadır.

parayı gönderdikten sonra aynı gün içinde alabiliyormuyuz goldu bide jangandanmı veriyorusunuz ??

Geri