• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PTT Havale Formu Doldurmak[Yeni]

[HATA]
PTT'den Ödeme Yapanların Dikkatine

Ptt'ye yatırılan bir ödemenin üzerinden 24 saat geçmeden imza karşılığında geri çekilebilmesi durumundan dolayı ptt ye yapılan ödemelerin 24 saat sonra onaylanması gibi bir durum zorunlu hale gelmiştir.

24 saat geçmeden hiç bir şekilde ptt ödemeleri onaylanamayacaktır. PTT'ye para yatırırken bu durumu göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.​
[/HATA]
Bilinmesi Gerekenler

1-)Size en yakın PTT şubesine gidiniz.
2-)Vezneden posta çeki havele formunu isteyiniz.
3-)Formu doldurduktan sonra, havale ücretiyle beraber yatıracanız miktarı veriniz.
4-)Makbuzu alın(bunu kaybetmeyin silki aldıktan sonra atabilirsiniz) sonra eve gidip site ile anasayfa üzerindeki Satış Destek Hattından iletişime geçin...

NoT :Arkadaşlar akşam 17:00 da işlemler sona eriyor ve öğlen de yemeğe gidiliyor. 12.30 / 1.30 arası 1 saat yemek molası var.Bunada dikkat etmelisiniz !!!

NoT2: Size en yakın PTT adresini öğrenmek için tıklayın ..
..:: PTT Genel Müdürlüğü ::..

NoT3: Bazı PTT Şubelerinde cep yada ev telefonu numaranızı istiyorlar.Bu numarayı sadece parayı gönderdiğiniz kişi görebilir.Ailenize haber verilmez korkulacak bir durum değildir :)

1-) Yeni Posta çeki Havale Formu

image

2-) Yeni Ücretlendirmeler

0,01 TL'den 100,01 TL'ye kadar 1,50 100,01 TL'den 250,01 TL'ye kadar 2,50 250,01 TL'den 500,01 TL'ye kadar 3,50 500,01 TL'den 1.000,01 TL'ye kadar 5,00 1.000,01 TL'den 5.000,01 TL'ye kadar 7,00 5.000,01 TL'den 10.000,01 TL'ye kadar 8,50 10.000,01 TL'den büyük 10,00
3-) SilkroadMaX Posta Çeki hesap numarası

Banka Adı : Ptt Bank
Hesap No : 5694261
Şube : ANKARA - Sincan / Sincan
Hesap Adı : Ümit DURSUN
Hesap Tipi : TL (Türk Lirası)

posta çekinde ümit dursun yazılı yerin altındaki adres kısmına :ANKARA - Sincan / Sincan mı yazıcaz?

Tc Kimlik No 18 Yaşından Büyük Olması Gerekiomu?

Bide Bn Pazartesi Sabah 8-9 ARası Yatırcam Ne zaman Alırm?

ben kırklareli-babaeskide yaşıyorum 18 yaşından küçüğüm sizce verirlermi bide burası küçük bir yer berki ordan şanslı olabilirim

ilk yazılarda bana vermediler filan diyolardı o yüzden

ben kırklareli-babaeskide yaşıyorum 18 yaşından küçüğüm sizce verirlermi bide burası küçük bir yer berki ordan şanslı olabilirim

ilk yazılarda bana vermediler filan diyolardı o yüzden

Para yatıracaksan sorun olmaz pra çekeceksen sorun olur :eat:

bişiey sorucam Ümit Dursun Kim Acaba Parayı Neden Ona Aktarıyoruz ?

Yeniyim Kusura Bakmayın

Tşk Ederim Parayı Ona Aktarıyoruz Oda Bize Alıyor Ama Dolandırılma Gibi Bişey İnş Yoktur Çünkü İlk Defa İnternet Cafeden Almıcam...

TAMAM ELİNİZE SAĞLIKDA=Şimdi Ben bu parayı yatırdığımda napaacmğım ???Prfoflime nasıl aktarılacak para ?Daha Yeni kendim m almaya balıyorum ) K.bakamyın xDe

Lütfen Cevaplayınız ?

arkadaşlar bu parayı yatırdığımızda Prfile nasıl aktarılacak)Yhada para alıp m glemesse orayı analıyamadım ?

TAMAM ELİNİZE SAĞLIKDA=Şimdi Ben bu parayı yatırdığımda napaacmğım ???Prfoflime nasıl aktarılacak para ?Daha Yeni kendim m almaya balıyorum ) K.bakamyın xDe

Lütfen Cevaplayınız ?

arkadaşlar bu parayı yatırdığımızda Prfile nasıl aktarılacak)Yhada para alıp m glemesse orayı analıyamadım ?

ana sayfadan adınızı soyadınızı parayı gönderdiğiniz saati söylüyorsunuz daha sonra kontrol edilip istediğiniz ürünü alıyorsunuz.

bizim izmirde kı ptt de baska bı form var onuda koyarsan arkadaslar karıstırmasın bızımkı farklı da ondan soyledık

mesela Ben ptt havale yoluyla char almak içinde aynı işlemi mi yapacağım?

coq saollasın ben yatırmayı öğrendim ok bundan sonra hep sendeyim xD

yaw heryerde farklı formlar ben ılk defa yatırıcam bunu nsl yapıcağımı sölrseniz süper olucak

Geri