• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ramazan Sonrası Kilolar? :)

Yokla ciddiyim yağ oranı çok az. Bir de P90x'i keşfettim videoları indirip CD'ye atacam oradan da televizyondan izleyecem iyi bir şeye benziyor tavsiye ederim.
çok garipki gardaşım ben o programa başlayalı 4 gün oluyor :D ve cıvıkım çıktı şuan hani küçükken jöle görünce ıyyy cıvık cıvık derdik ya o durumdayım :D

Bende öyle duydum. O öyle kolay kolay yapamazsınız diyorlardı. :D Demek ki doğruymuş. :D
yaparsın aslında fakat ben şuan harbiden dışarı çıkıcak durumda değilim ama recovery drink var mesela nesquik tozları onlardan almadım 1 hafta bitsin öyle alıcam ve şuda var 3 tane boxerım çöpe gidiyor ulan hem göbek hem kalça kilo kalmadı leyn :D şöyle diyim gardaş 120 dakka maç yapmıştık bi kere ama cardiox var 44 dakka olan bi çalışma 2 katı daha fazla terledim sürekli su içesim geliyor her mutfağa gittiğimde 2 bardak su içip dönüyorum yani program gerçekten çok işe yarıyor 3 gün ağırlık 3 gün cardio tipi çalışmalar var son günde xstrech yani vücudu esnetme her türlü olasılığa karşı dayanıklılık veriyor sana

Geri