• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ramazan Sonrası Kilolar? :)

NE ALAKA LOOOOOO :D dellendim bak şimdi :D abi ondan sonra vücudu koruyup hayatımıza devam etcez şuanki konudaki hedeflerimi söyledim yoksa daha çok amaç var tabi şu oyunlardan kurtulabilirsek :D ama spor iyi geliyor la hani pc başından kendini kaldırıp 1 1.5 saat spor yapmak gerçekten değişik bir his :D

ne alaka loooooo :d dellendim bak şimdi :d abi ondan sonra vücudu koruyup hayatımıza devam etcez şuanki konudaki hedeflerimi söyledim yoksa daha çok amaç var tabi şu oyunlardan kurtulabilirsek :d ama spor iyi geliyor la hani pc başından kendini kaldırıp 1 1.5 saat spor yapmak gerçekten değişik bir his :d
HATERS GONNA HATE,NO MATTER WHAT YOU DO! :ent

HATERS GONNA HATE,NO MATTER WHAT YOU DO! :ent
c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

Ne kas kaldi ne birsey... sadece yag birikintisi... 54kilo civarindayim sanirim 60dan dustum. Ama 45kg yag eminim..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Kas olmayinca oluyor. Daha dogrusu yaptiklarin donusunce...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

yağlar kasa dönüşmezde kaslarında yağa dönüşceğini sanmam

şöyle derler kas yapmak için yağ olması lazımki bu kesinlikle yanlış kas protein alınarak hacim kazandırılır spora başlıcaksan yağlı olucan diye birşey kesinlikle yok. ve kas yaptıktan sonrada çalışmazsan yada beslenmeni bırakırsan o kaslar erir gider :D ve bide şu var mekikin göbeği yok ettiğini sanıp çalışanlar varmış :D mekik sadece kas yapar yağ felan yakmaz yağ yakmak için terlemeniz lazım yani koşudur bisikletdir o tür şeyler

Son düzenleme:
yağlar kasa dönüşmezde kaslarında yağa dönüşceğini sanmam

şöyle derler kas yapmak için yağ olması lazımki bu kesinlikle yanlış kas protein alınarak hacim kazandırılır spora başlıcaksan yağlı olucan diye birşey kesinlikle yok. ve kas yaptıktan sonrada çalışmazsan yada beslenmeni bırakırsan o kaslar erir gider :D ve bide şu var mekikin göbeği yok ettiğini sanıp çalışanlar varmış :D mekik sadece kas yapar yağ felan yakmaz yağ yakmak için terlemeniz lazım yani koşudur bisikletdir o tür şeyler
Canerin Six Packi olmaz anca küçük canercikler çıkar orda :D

Geri