• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rc Helikopter

Sizin aldığınızda böyle bir sorun oldu mu ?
Helikopter kumanda ile aynı kutuda idi kutunun açılmış olma ihtimali yoktur sanırım.
Olmadıysa çalıştırmadan önce herangi bir şey yaptınız mı ?

Son düzenleme:
Ben daha denemedim işte olduğum için sadece pilleri sarj ettim ama bi problem olmaması lazım videoları izlerken ilk pili takıp sonra kumandayı açıyorlar ondan olabilir mı acaba?

Ben daha denemedim işte olduğum için sadece pilleri sarj ettim ama bi problem olmaması lazım videoları izlerken ilk pili takıp sonra kumandayı açıyorlar ondan olabilir mı acaba?

İnanır mısınız saat 4 ten beri demediğim yöntem kalmadı; kumandayı mı önce açmadım, ayna bulup yanında mı çalıştırmadım .. :) hepsini denedim.
Bir ara 2 dk çalıştı sonra tekrar bağlantı gitti

Ürünü şu anda nasıl yaptığımı bilmediğim bir şekilde çalıştırdım.

Tek yapmış olduğum helikopteri ve kumandayı açık bırakıp pc ye bakmaktı .. Daha sonra gördümki helikopterin lambası aralıksız yanıyor.

Umarım siz bu sorunu yaşamazsınız ilginiz için teşekkürler. .. :)

Hayırlısıyla bi eve gideyim haber vereceğim :)

----------

Benim kumandada algılamıyor :(

Benim ki de bağlanıyor artık dediğiniz gibi öğrenmesi kaldı sadece ...

Düz kalkış için bile baya antreman yapmak gerekeceğe benziyor . :)

Bir sorunla karşılaştım yardımcı olursanız sevinirim.
Helikopter havada gidiyorken hafif sağa yatık gidiyor, uçmaya engel olmuyor ancak havalandıktan sonra hiç müdahale etmezsem çok az bir açı ile sağa-ileri doğru gitmeye başlıyor. Bunun çözümünü bilen var mı acaba ?
Helikopteri aldığımdan beri çok ciddi derecede bir kaza yapmadım elbet sürtmeler vb. şeyler oldu ancak ilk aldığım gün babam sağa ve sola gitmesini sağlayan bağlantı çubukları(vidalı olanlar) ile oynadı eski haline getirdik ama sorun bundan kaynaklı olabilir mi ?
Şimdiden Teşekkürler.

Hayır her uçuşta ayarlamana gerek yok ama siz servolarla oynamışsınız mecburen tekrardan ayarlamak gerekiyor :)

Dediğiniz gibi havada iken trim ayarları ile oynayınca düz asılı kalmasını sağlayabildim ancak hafif eğiklik hâlâ var. Biraz can sıkıyor ama gülü seven dikenin katlanır... :)
Yardımınız için teşekkürler.

Geri