• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rc Helikopter

Helikopterdeki antende sorun olma ihtimali varmı benimki cok sallanıyor mesela arada bağlantı kopuyor o yüzden bi aluminyum folyo sar belki olur ucundaki plastigi çıkarman daha faydalı olur diye düşünüyorum

Bende şu an antenlere yoğunlaşıyorum :) Umarım sorun o kadar basittir.

Olmuyor , bağlantı stabil olarak sağlanmıyor. Bugün bir radyo-televizyoncu ya götüreceğim mecburen.

Yardım etmeye çalışan herkese Teşekkürler.

Bende çok uğraştım. Şimdi gözüm daha yükseklerde. Dji phantom .go pro kamerayla uyumlu ama bütçe ciddi sarsilacak. Istediğim özelliklerle heli 3200 $ denk geliyor. Güzel bi sınav sonucunda aldırmayı planliyorum

Geri