• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] Baron/Count - Senior General/Chief General Görevleri Nasıl Yapılır?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
intermediateye geçtim 900 poşet toplama görevindeyim yapanlar varsa sabah 8-9 dan akşam 12-1 oyundayım Ptsinde yer olan almak isteyen arkadaşlar varsa pm Galvanize (Heuksal-Fire-Force)

Pre plus'la 3 kere gidebiliyorum saçmalık... 5 kez Templeye gidebilmek için Pre Pluss aldım ama yok... Alcak olan varsa olmasın bence...Ya da 5 kere girebilen varsa belirtsin belki sıkıntı bendedir...

bazı kaynaklarda Alexandria'daki tüm görevleri yapmamız gerektiği yazıyor.Senin yazdığın görevleri yapmak yeterli mi ?

oyuna giremiyorum bilgisi olan varsa soylesın lütfen şu hatayı verıyor replacer.exe is not found patching has not finished

yah w bu oyunA BAŞLİYCAKTİM virüsüe var herşeyi var en iyisi hiç başlamamak xd

Apis ve apisten sonraki uniq görevlerini vermiyor Senmetu. Yani görev yok. Nedendir acaba?

Geri