• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] IDM Çoklu İndirme Yapmak[Çok Partlılara Kesin Çözüm]

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Öncelikle sistem bir partı indirir digerine geçer ancak bu 1-2-3 sayı size kalmış aynı anda kaç tane indirsin istiyorsanız.

Öncelikle linkler kesinlikle doğrudan link olmamalı yani premium link olmalı çünki ıdm doğrudan linkleri html sayfası olarak görüyor bu yüzden size ya premium yada leech olmuş linkler lazım bu kısmı geçiyor anlatıma başlıyorum.

1-Öncelikle premium linklerimizin hepsini kopyalıyoruz.

2-Sağ alt köşeden "IDM" penceresini açıyoruz.

3-Pencere açıldıktan sonra Sol Üst Köşeden "Görevler" Kısmına Tıklıyoruz >> Tıkladıktan sonra "Panodan Çoklu İndirme" tıklıyoruz.Yanlız unutmadan premium veya direkt linklerimiz kopyalı olmalı :)

Resim

4-Tıkladıktan sonra linklerimiz karşımıza çıkmış oluyor sağ alt'da Resimde işaretlediğim "Tümünü Seç" tıklıyoruz ve "Tamam" diyoruz karşımıza ufak bi ekran çıkıyor "Kuyruk İşlemini Başlat" buna tıklayıp hemen yanındaki "+" işaretine tıklıyoruz.

Resim

5-Burası en önemli kısım kuyruk ismini yazıp tamam dedikten sonra;

Resimler
İş düzenleyici kısım buradan indirme bittiginde modemi kapatması bilgisayarı kapatması gibi ayarlar var açık bırakıp gideceksniz yararı olur yoksa işe yaramaz.
Resim 2
Bu kısımda aynı anda kaç part indirsin istiyorsanız o sayıyı ona göre değiştirin en ideali 1'dir.

"Şimdi Başlat">"Kapat" diyoruz Tamam dedikten sonrada olay bitmiştir gerisi internet download manager'ın işi :)
Resimler ve konu tamamen bana ayit.,

Resimler yenilenmiştir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Beyler anlatamadım galba siz 30DK 1 bekletmeli güvenli kodu isteyen site eklemişsiniz yani linke tıkladıgınızda direk indirme yapan bir site lazım bunun içinde size premium gerek başında söyledim daha size konunun.
Öncelikle linkler kesinlikle doğrudan link olmamalı yani premium link olmalı çünki ıdm doğrudan linkleri html sayfası olarak görüyor bu yüzden size ya premium yada leech olmuş linkler lazım bu kısmı geçiyor anlatıma başlıyorum.
Yoksa html sayfasını indirir.

hmm tmm genede sagol işime yaramayacak bu fakat benim işime yarayabilecek varmı başka bir bildiğin site fln?

Öncelikle sistem bir partı indirir digerine geçer ancak bu 1-2-3 sayı size kalmış aynı anda kaç tane indirsin istiyorsanız.

1-Öncelikle premium linklerimizin hepsini kopyalıyoruz.

2-Sağ alt köşeden "IDM" penceresini açıyoruz.

3-Pencere açıldıktan sonra Sol Üst Köşeden "Görevler" Kısmına Tıklıyoruz >> Tıkladıktan sonra "Panodan Çoklu İndirme" tıklıyoruz.Yanlız unutmadan premium veya direkt linklerimiz kopyalı olmalı :)

Resim
cache.php

4-Tıkladıktan sonra linklerimiz karşımıza çıkmış oluyor sağ alt'da Resimde işaretlediğim "Tümünü Seç" tıklıyoruz ve "Tamam" diyoruz karşımıza ufak bi ekran çıkıyor "Kuyruk İşlemini Başlat" buna tıklayıp hemen yanındaki "+" işaretine tıklıyoruz.

Resim
cache.php

5-Burası en önemli kısım kuyruk ismini yazıp tamam dedikten sonra;

Resimler
İş düzenleyici kısım buradan indirme bittiginde modemi kapatması bilgisayarı kapatması gibi ayarlar var açık bırakıp gideceksniz yararı olur yoksa işe yaramaz.
cache.php
Resim 2
Bu kısımda aynı anda kaç part indirsin istiyorsanız o sayıyı ona göre değiştirin en ideali 1'dir.
cache.php

"Şimdi Başlat">"Kapat" diyoruz Tamam dedikten sonrada olay bitmiştir gerisi internet download manager'ın işi :)
Resimler ve konu tamamen bana ayit.,

Resimler yenilenmiştir.
teşekkür ederim

Geri