• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Resimli] Divine Souls Online Beta Kayıt Olmak , İndirmek, Rehber

Combo ne kadar fazla olursa,dungeonun sonunda exp de o kadar artıyor.Verdiği Dereceler var dungeon sonunda.S,A,B,C,D,E,F diye gidiyor.çok ölürsen,az combo yaparsan,tüm odalardaki canavarları öldürmezsen buna bağlı olarak derece,exp vs. düşüyor.
5lv kaldı 20 olmama.Guild açıcam orada toplanırız:D pek türk gormedim oyuna su ana kadar

ya bende hata var ya :( Patchingde error 10001 mi ne veriyo yüklenmiyo acaba oyunu kurarken Hani updateleri document and settıngs temples yerıne karşıdan yüklenenler dosyasına atdığım için mi oldu ?:agla

Lütfen yardım edin Şimdi sizde oyun süper diyince Çok meraklandım :agla

yaa Yorumları Okudum herkes Süper diyo Lütfen yardım edin yaa :agla

ya tamam oyunu yeniden yükledim oldu fakat Şimdi patching 3 of 3 de Kaldı yükleniyo ama 10 dakkadır ilerlemiyo :)

ya oyunu yeniden yükledim patching 1 of 3 de yarısına kadar geldi sonra hemen patching 3 of 3 oLdu sonra biraz ilerledi durdu ama donmadı yani altda simgesi var update yaptığına dair

bişi sorcam siz outsparkın launcherındanmı yükleme yaptınız yoksa divine souls launcherındanmı?

ya o kadar kişi online cevap veren yok :agla

olley play game açıldı inş... oyunda açılır Şu videoya bakın Süper ya
YouTube - Divine Souls [Gameplay- tutorial] [Bossbattle] [1080p HD]

ya bune ya bu seferde game login connection ended hatası veriyo :agla

arkadaşlar combolar K tuşundan bulabilirsiniz ama tavsiyem
Mause(sol tık-sol tık-sol tık-sağ tık-sol tık-sol tık-sol tık-sağ tık)
Mause(3kere sol tık 1kere sağ tık 3kere sol tık 1ker sağ tık)

çeşitli kombinasyonlar yapabiliyorsun combo nun devam etmesi için:D her 5lv de bi yardımcı skill de veriyor :D (skill master dan alabilirsiniz:P) ben fighter oynuyorum.double kick diye bi skill var 15 de açılan çok işime yarıyor:D yeni haritaya geçtim boss bayağı zor combo yapamıyorum:D çok seri vuruyor. 2,5k canım var nasıl bişeyse 1k-1,5k vuruyor:D

Edit: Yardım isteyen varsa Beraber gireriz zindanlara:D benimde gorevler var unuttuğum onları yaparım hem:D
Caner Sende verdiği hataları bi resim çekerek atarsan daha çok yardımımız dokunur:D
dssshot20100716083502.jpg

En çok zorlandığım boss un fotoğrafı:D Tek başına kesmek bayağı zor:D

hataları düzeltdimde pc kaldırmıyo :D yanı kaldırıyoda böle donuyo optipnsdan ayarlamam Lazım :D

Arkadaşlar ilk 20 olan hemen bi clan kursun (20 de kuruluosa). Muhabbet olur ve dungeonlara beraber gireriz.
Bu arada benim nick : Jericholic

adım Minarytha easttayım friend atın.

1 aydır takip ettiğim bir oyundu sonunda oyundayım çok mutluyum :)

Geri