• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Resimli] Divine Souls Online Beta Kayıt Olmak , İndirmek, Rehber

aynen bendede oyle kapalı heralde yada maıle gelecek onla ındırcez

üyelik kapalıda ondan uye olmadan ındıremıyorsun heralde oyunda kapalı zaten bu zor acılır heralde[HATA][HATA][/HATA][/HATA]

arkadaşlar bn şöle bi hata alıyorm lütfen yardımcı olun hiç bir yerde bulamadım çözümünü!!! oyunu açtığım zaman patch yüklemiyo sayfa görülemiyo dio!. giriş yapmak için bilgilerimi yazıncada Unhandled Exception... die bi hata alıyorm:S. seçeneklerde continue Quit war:S bi türlü düzeltemedm lütfen yardım edin!

Geri