• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rival Online 90 Cap Açılcak.

Hocam kadronuz işleri yetiştiremezken bence 90 capa girmeyin. Player sayısı nedeniyle para kazandığınız ve daha fazla kazanmak istediğinizi gorüyorum ama bence sabırlı ilerleyin önce sağlam bir kadroya ulaşmalı

---------------------------------------

Son düzenleme:
Bir şey sorucam sitenize neden yalandan +300 kişi ekliyosunuz kaç online varsa düzgün yazsa olmuyomu?

Günlerdir yazsam mı yazmasam mı ikilemindeyim ayip olmasın diye söylemedim ama sen acımamışsın :D 2x status var sanırım websitelerinde dostum hiç tek sayılarda görmedim oyuncu durumunu :)

Oyunda bir sürü sıkıntı var 1-2 saatte bir dc veriyor ayrıca bazen login kapanıyor kimse giriş yapamıyor son 5dk içerisindede c5 falan vermeye başladı güzel hevesle başladık servere fakat soğuttunuz iyice 20 gunlük serverde full sun setli adamlar var sistem saçma 90 cap açılırsa herkes oraya geçer diye düşünüyorum birde son olarak 90 cap 80 gibi olmasın iyice sorunları giderin öyle açın lag falan oluyor oyunda bu tarz sorunları giderin lütfen 10 15 kişilik grup olarak oynuyoruz sarmazsa bırakıcaz .

----------

Günlerdir yazsam mı yazmasam mı ikilemindeyim ayip olmasın diye söylemedim ama sen acımamışsın :D 2x status var sanırım websitelerinde dostum hiç tek sayılarda görmedim oyuncu durumunu :)
Face sayfası doğruluyor zaten kısmende olsa :D 500 kısı beğenmiş 800 kişi görmüş server

İşsizler olarak oyunu bıraktık.Oyuncuya malesef ilgi yok :)

Yeni server açmadan önce bu sorunları düzeltin ve iyi reklam yapın ki panelden ayar yapmanıza gerek kalmasın

Bir p.serverin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. :D Herkesin dilinde ilgisizlik yanlış anlaşılmasın ama gözüme takıldı adamlar doğru düzgün Türkçe bile kullanmıyorlar, madem resmi bir iş yapıyorsunuz adam gibi Türkçe kullanın olmucak olucak nedir? tanıtımlara özen göstermeyen adamdan ne ilgi bekliyorsunuz. Kendim güzel Türkçe konuştuğumdan demiyorum ama gerçekten kötüsünüz bu konuda kusura bakmayın player acı söyler. :D

Versiyona bak ağlıcam ulan !! Düşe kalka geliyoruz.Ulan internet cafe dönemleri geldi aklıma.

yanlış anlamada interface old değil böyle old server files tek bende var ;)
10245285_646479685422821_1083534695922982506_n.jpg

Şu konuşmalarınıza hayranım, yarı Türkçe yarı İngilizce ^^ İnsan ya Türkçe konuşur ya İngilizce...

"Interface old değil" demek yerine arayüz eski değil demek çok mu zor ? Files nedir Allah aşkına ? Dosya veya dosyalar demek çok mu zor cidden ? :)

Kimseye Türkçe öğretmeye falan kalkmıyorum yanlış anlaşılmasın, bu şekilde konuşarak kendi kelimelerimizi unutup dilimize yabancı kelimeler sokuyoruz. Dilimizde zaten yeterince yabancı kelime var bari kalanı koruyalım. Yeni yetişen nesil sizin bu yazdıklarınızı gördükçe onlar da böyle öğreniyorlar ve dilimiz arada kaybolup gidiyor...

Şu konuşmalarınıza hayranım, yarı Türkçe yarı İngilizce ^^ İnsan ya Türkçe konuşur ya İngilizce...

"Interface old değil" demek yerine arayüz eski değil demek çok mu zor ? Files nedir Allah aşkına ? Dosya veya dosyalar demek çok mu zor cidden ? :)

Kimseye Türkçe öğretmeye falan kalkmıyorum yanlış anlaşılmasın, bu şekilde konuşarak kendi kelimelerimizi unutup dilimize yabancı kelimeler sokuyoruz. Dilimizde zaten yeterince yabancı kelime var bari kalanı koruyalım. Yeni yetişen nesil sizin bu yazdıklarınızı gördükçe onlar da böyle öğreniyorlar ve dilimiz arada kaybolup gidiyor...

haklısın :/

90 cap projenizden vazgeçmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Serverınızda oynayan arkadaşlarım vardı, davet ettiler fakat sro'yu bıraktım daha da başlamam. Neyse neden vazgeçin derseniz; herkes ilgisizlikten şikayet ederken 2 kat daha fazla sorumluluğun altına girmek biraz saçma. Daha şuan ki cap projeniz, yeteri kadar ilgi görmezken sizin 90 cap açmanız kendi sonunuzu getirmenizdir. İlk önce 80 cap'i düzeltmeniz, oyuncuların 80 cap'da iyi vakit geçirip, biraz rahatsızlıklar başlayınca 90 cap açmanız daha iyidir. Kendiniz söylemişsiniz; yeterli kadromuz vs yok diye. İlk önce kendi içinizde her bölüm için görev dağılımı yapıp, bunu şuan ki mevcut olan server üzerinde deneyim, eğer ki başa çıkabiliyorsanız 90 cap'e geçmeniz sizin ve şuan ki playerlar için daha iyi olacaktır.

Aynen Ümit abi benim de çok fazla gözüme batıyor insanlar artık Türkçe'yi umursamamaya başladı,dedikleri anlaşılsın yeter.Hani eskiden ''nbr qaRda$ıM'' gibi yazarlardı ya şimdi de '' ıyı mısın kardesım'' gibi ç,ş,ü,i gibi harfleri hiç kullanmıyorlar.Hani benim de çok iyi bir Türkçe'm yok ama bunları gördükçe insan zorunlu alışıyor hangisinin doğru olduğunu karıştırıyoruz.

Edit: Kibar bir dille uyarınca da ''sanki sen çok iyi Türkçe yazıyorsun'' diyorlar

Geri