• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rival Online 90 Cap Açılcak.

Aynen Ümit abi benim de çok fazla gözüme batıyor insanlar artık Türkçe'yi umursamamaya başladı,dedikleri anlaşılsın yeter.Hani eskiden ''nbr qaRda$ıM'' gibi yazarlardı ya şimdi de '' ıyı mısın kardesım'' gibi ç,ş,ü,i gibi harfleri hiç kullanmıyorlar.Hani benim de çok iyi bir Türkçe'm yok ama bunları gördükçe insan zorunlu alışıyor hangisinin doğru olduğunu karıştırıyoruz.

Edit: Kibar bir dille uyarınca da ''sanki sen çok iyi Türkçe yazıyorsun'' diyorlar

Edit: Kibar bir dille uyarınca da ''sanki sen çok iyi Türkçe yazıyorsun'' diyorlar. nokta koymayı unutmuşsunuz.

Edit: Kibar bir dille uyarınca da ''sanki sen çok iyi Türkçe yazıyorsun'' diyorlar. nokta koymayı unutmuşsunuz.
Edit: Kibar bir dille uyarınca da ''sanki sen çok iyi Türkçe yazıyorsun'' diyorlar. nokta koymayı unutmuşsunuz. Noktadan sonra cümle büyük harf ile başlar.

Arkadaşlar ben imlâ kurallarına vurgu yapmadım. Türkçe kelimelerin yerine İngilizce kelimelerin kullanılmasına değindim. Noktalara, büyük küçük harflere takılmanıza gerek yok, yeterki Türkçe yazın da gerisi çok önemli değil.

Olayı inada bindirdiler birbirlerini aşağılama amaçları güdülmeye başladı zaten garipleşmeye gerek yok

öküz türkçesi derdik biz eskiden artık anadili oldu gençlerin bunu eleştiriyoruz biz.

yanlış anlamada interface old değil böyle old server files tek bende var ;)
10245285_646479685422821_1083534695922982506_n.jpg

amma tanıdık haa :pcorn

yanlış anlamada interface old değil böyle old server files tek bende var ;)
10245285_646479685422821_1083534695922982506_n.jpg

Sadece sendemi var ? :bl:

Havasını yapacağın şeyin daha neyle yapıldığını bile bilmiyorsun.Bunlar sadece arayüz veritabanıyla ne ilgisi var ? dosyalarla (.exe)'lerle ne ilgisi var ?

Sadece sendemi var ? :bl:

Havasını yapacağın şeyin daha neyle yapıldığını bile bilmiyorsun.Bunlar sadece arayüz veritabanıyla ne ilgisi var ? dosyalarla (.exe)'lerle ne ilgisi var ?
JSRO dosyaları. Artık birşeylerin farkına varılmalı bence kaliteli ve daha tecrübeli server açılmalı. Maddi olarak birileri karşılarsa gerekli ekip kurulursa güzel bir server ile daha başarılı daha düzgün server açılsa iyi olucak. 1000 kişi aç kapa yapcağına bilgisini konuşan adam 1 kişi açsın 1000 kişi yerine daha dolu daha sağlıklı serverlar bekliyorum :)

Ümit abi iyiki bir şey söyledi çok boş muhabbet yapıyosunuz.Adamı söylediğine pişman edeceksiniz :D

Uzun bir aradan sonra nadiren de olsa konuları, mesajları okumaya başladım. Kabul edelim ki forumun açıldığı ilk zamanlar ve o zamandan beri hesabını aktif olarak kullananlar olarak yaşlarımız çok daha küçüktü. Ancak çok daha bağlıydık ve seviyemiz yüksekti. Yaşlar büyüdükçe, kimileri aramızdan ayrıldıkça, yeni kullanıcılar aramıza katıldıkça, malum dosyalar paylaşıldıkça ve herkesin ulaşabileceği bir hal aldıktan sonra burası bir gövde gösterisi alanına döndü.

"Online bilgi, eğlence ve paylaşım platformu" sloganıyla tanıdığımız forum, az önce de bahsettiğim rant meydanına dönmüş. "En iyisiyim, bir tek bende var" vs. gibi söylemler en çok kullanılan kelimeler olmuş. Herkes birbiriyle potansiyel düşman. En basit örneği de bu konudur. Bu kanıya varmamın sebebi ise tesadüfen mi bilmiyorum, girdiğim herhangi bir konunun içinde benzer tartışmalar ve söylemler olmasıydı. Konuyla alakasız mesajlara da değinmeden geçemeyeceğim, beni fazlasıyla şaşırttı.

Neyse, sıkıcı bir giriş ve durum değerlendirmesinden sonra, aranıza tekrardan hoşgeldim dostlarım. Konuyla alakasız bir mesaj da ben atmış olayım.

Uzun bir aradan sonra nadiren de olsa konuları, mesajları okumaya başladım. Kabul edelim ki forumun açıldığı ilk zamanlar ve o zamandan beri hesabını aktif olarak kullananlar olarak yaşlarımız çok daha küçüktü. Ancak çok daha bağlıydık ve seviyemiz yüksekti. Yaşlar büyüdükçe, kimileri aramızdan ayrıldıkça, yeni kullanıcılar aramıza katıldıkça, malum dosyalar paylaşıldıkça ve herkesin ulaşabileceği bir hal aldıktan sonra burası bir gövde gösterisi alanına döndü.

"Online bilgi, eğlence ve paylaşım platformu" sloganıyla tanıdığımız forum, az önce de bahsettiğim rant meydanına dönmüş. "En iyisiyim, bir tek bende var" vs. gibi söylemler en çok kullanılan kelimeler olmuş. Herkes birbiriyle potansiyel düşman. En basit örneği de bu konudur. Bu kanıya varmamın sebebi ise tesadüfen mi bilmiyorum, girdiğim herhangi bir konunun içinde benzer tartışmalar ve söylemler olmasıydı. Konuyla alakasız mesajlara da değinmeden geçemeyeceğim, beni fazlasıyla şaşırttı.

Neyse, sıkıcı bir giriş ve durum değerlendirmesinden sonra, aranıza tekrardan hoşgeldim dostlarım. Konuyla alakasız bir mesaj da ben atmış olayım.
dostum nerelerdesin ya konularını özledik. Sen olmayınca forumda spor haberi diye birşey kalmadı. Bir an önce konularına kaldıgın yerden devam et bekliyoruz :)

Geri