• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saç şekillendirme (wax)

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Selamun aleykum gençler;

wax alcaktım da sax şekillendirme için saç döküyomuş o yüzden özel günlerde falan kullancam o zaman bişi olmaz sanırım nasıl kullanırım ve hangi tür vax alayım (20-30 tl arası olsun) söylerseniz sevinirim saçım orta uzunlukta gözüme kadar falan geliyor ön tarafı işte bide saçım düz gibi şimdiden sağolun :) :)

Otacı bitkisel şekillendirici kullanabilirsin.

73700582_tn30_0.jpg

Wax kullanma saça çok zararlı sprey ler var onları kullan kesinlikle ben hiç wax kullanmadım çevremde gördüğüm üzere saçları birkaç yıl sonra çok azaltıyor
Bak benim kullandığım bu
MORFOSE-400-ML-SAC-SPREYI__74945300_0.jpg

Saça tipine göre çeşitleri de mevcuttur:)
67534_365611753544642_1992237253_n.jpg

5 liraya kabı turuncu olandan al , her yerde bulabilirsin. Kokusuda güzel , etkiside iyi . Saçma dökme olayı yok yatmadan önce yıkarsan saçını :)

aqua_wax_turuncu_120_gr.jpg

pr_01_2179_min.jpg

syoss çok kaliteli ve güçlüdür. Kendim kullanıyorum cidden çok uzun süre tutuyor. Parlaklık istemiyorsan strong hold alabilirsin. 22 lira.

Wax kullanma saça çok zararlı sprey ler var onları kullan kesinlikle ben hiç wax kullanmadım çevremde gördüğüm üzere saçları birkaç yıl sonra çok azaltıyor
Bak benim kullandığım bu
MORFOSE-400-ML-SAC-SPREYI__74945300_0.jpg

Saça tipine göre çeşitleri de mevcuttur:)
67534_365611753544642_1992237253_n.jpg
Bende schwaschkorf'un spreyi de var ama tek başına hiç bir işe yaramıyor malesef elle yapılan şekiller güzel durmuyor ve her ne kadar güçlü olsa da aşırı rüzgarda inebiliyor bugün vapurda baya indi mega güçlü(5) seviyesinde olmasına rağmen :)
5 liraya kabı turuncu olandan al , her yerde bulabilirsin. Kokusuda güzel , etkiside iyi . Saçma dökme olayı yok yatmadan önce yıkarsan saçını :)

aqua_wax_turuncu_120_gr.jpg
5 lira? kalitesiz bişeye benziyo ya :( Toni&Guy'un vaxı nasıl bilen var mı?

Bilal ben bunu kullanıyorum ve memnunum.Gerçi saçları uzattığım için 1 aydır kullanmıyorum ama..Alırken mat ve doğal olmasına dikkat et. Ben 10 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam.Birde sürerken çok sürme,parmağına al az bişey avucunda erit hafif dokunuşlarla sür.Öyle saçını avuçlarayarak yada elini tam sürerek yapma yapışır bir beyazlık olur iyi durmaz.Sonrasında spreyi sıkarsın zaten.

bayanbakim.com+EGOS+sa%C3%A7+k%C3%B6p%C3%BCg%C3%BC.jpg

bide bu modeli var ama jole gibi durur diye almadım.Deneyen varsa söylesin
SG_1451815.jpg

Son düzenleme:
Bilal ben bunu kullanıyorum ve memnunum.Gerçi saçları uzattığım için 1 aydır kullanmıyorum ama..Alırken mat ve doğal olmasına dikkat et. Ben 10 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam.Birde sürerken çok sürme,parmağına al az bişey avucunda erit hafif dokunuşlarla sür.Öyle saçını avuçlarayarak yada elini tam sürerek yapma yapışır bir beyazlık olur iyi durmaz.Sonrasında spreyi sıkarsın zaten.

bayanbakim.com+EGOS+sa%C3%A7+k%C3%B6p%C3%BCg%C3%BC.jpg

bide bu modeli var ama jole gibi durur diye almadım.Deneyen varsa söylesin
SG_1451815.jpg
10 Lira ama iyi mi cihan ? ucuz olduğu için kötü olmasın ? ve sert mi oluyo bilirsin waxın özelliği zaten yumuşak olması :)

10 Lira ama iyi mi cihan ? ucuz olduğu için kötü olmasın ? ve sert mi oluyo bilirsin waxın özelliği zaten yumuşak olması :)
Olm bu fiyatlarda oluyo zaten çoğunlukla,kötü olsa ben kullanmam yani :D Kullanan arkadaşlarımda var. Bide böyle hafif kokusu var güzel tatlı sakızlar gibi :D Sürünce sert değil ama kutusundayken sert o sorun oluo biraz yada bütün waxlar mı öyle bilmiyorum.Diğer markaları denemedim hiç. Pahallı olsun diosan git osis al ozaman :D

Olm bu fiyatlarda oluyo zaten çoğunlukla,kötü olsa ben kullanmam yani :D Kullanan arkadaşlarımda var. Bide böyle hafif kokusu var güzel tatlı sakızlar gibi :D Sürünce sert değil ama kutusundayken sert o sorun oluo biraz yada bütün waxlar mı öyle bilmiyorum.Diğer markaları denemedim hiç. Pahallı olsun diosan git osis al ozaman :D
Osis 30 lira falan değil miydi ve waxdan iyimi ? :D wax osis'in yan ürünü diye hatırlıyorum :D

En iyisi su :) Ben suyla hallediyorum işimi hiç saçım dökülmedi, dökümezde inş :)

Geri