• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saç şekillendirme (wax)

Saçına nasıl bir şekil vermek istediğin önemli dikmek istiyorsun sertleştirmen lazım bu yüzden sprey öneririm.

Daha düz yana sağa sola yatırmak veya fönlü dalgalı şekiller vermek istiyorsan wax tarzında bir ürün kullanmalısın. {Osis kullandım para ziyanlıgı kullanma derim.}

Saçlarının parlak durmasını istiyorsan yine sprey lazım, mat durmasını istiyorsan yine wax,dax vb işini görücektir.

taft sertleştirici jöle tarzı birşey ama vax gibi parlak olanıda var mat olanıda var 10 tl birde morfose sprey al yeter osis 50 tl vermeye gerek felan yok

Saçına nasıl bir şekil vermek istediğin önemli dikmek istiyorsun sertleştirmen lazım bu yüzden sprey öneririm.

Daha düz yana sağa sola yatırmak veya fönlü dalgalı şekiller vermek istiyorsan wax tarzında bir ürün kullanmalısın. {Osis kullandım para ziyanlıgı kullanma derim.}

Saçlarının parlak durmasını istiyorsan yine sprey lazım, mat durmasını istiyorsan yine wax,dax vb işini görücektir.
Erkek Saç Sitilleri erkek-sac-modelleri-3 ? Kısa Saç Modelleri
Şu fotodaki gibi istiyorum

Geri