• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sahibinden 2. El Film Arıyorum.

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755

Bu güne kadar seni en çok etkileyen flim hangisi ?
Benimle ve diğer MaxiGame ailesi ile ismini ve bir adet fragmanı ile spoiler içinde paylaşırmısın ?
10nf5fn.gif

Unutma Spoiler içinde :)
10nf5fn.gif

Not: Ersan konuyu haftalık temizlikte silersen kafanı kırarım.
Not2: Ersan full paylaşım görürüsem kafanı 2 kere kırarım.

Cottonmouth

The Prestige

Deepblue

The Air I Breathe 2007

The Air I Breathe (2007) - IMDb

Hayatta tesadüf diye birşey yoktur, olan biten herşeyin bir sebebi vardır ve herşey birbiri ile bağlantılıdır.

Herkesin bir kaderi vardır ve kimse kaderinden kaçamaz.

Hayata bakış açımı değiştiren nadir filmlerden birisidir....

Oyuncular : Brendan Fraser, Andy Garcia, Forest Whitaker, Emily Hirsch, Kevin Bacon, Sarah Michelle Gellar

ZACA

Çalgı Çengi

PageMaster

Rain Man

HiDut

3 Idiots

Sentius

Iron Man 2

X_STaR

Deli Deli Olma

Hayatımda izlediğim en güzel film dün izledim sırılsıklam ağladım...

Hilal-i Ahmer

Cennetin Rengi
Kısacası şunu söyleyebilirim. Beni hüzünlendiren, ağladığım tek film oldu. Gerçekten müthiş.
icon10.gif

AquA

İnception- Başlangıç

Saint

Memento - Akıl Defteri

Film izlerken başlarında saçma gelip kapatmamanızı öneririm süper ötesi film dikkatli izlemenizi tavsiye ederim
icon10.gif

pureLove

Batman - Kara Şovalye Yükseliyor

Hem güldüren , hem ağlatan , hemde düşündüren bir film.Sonlarına doğru ağladım. :(

Superior

Project X - Gençlik/Komedi

Aslında beni en çok etkileyen film diyemem ama paylaşılanlar arasında Inception ve 3 Idiots var ve buda gençliğin ateşi
icon17.gif

Yıldızlar -
Thomas Mann, Oliver Cooper and Jonathan Daniel Brown

ByCaNeR

Intouchables

Number1

Wanted

IMDb 6.7 veriyor ama benim puanım 9
icon10.gif

İlki benden olsun.

En beğendiğim filmlerden biri. Sebebini söylersem filmin bütün 'büyüsü' kaçar :D Ama kesinlikle izlenmesi gerek bence. Filmin sonuyla ilgilide "It was the greatest magic trick I've ever seen." demek istiyorum :D

Hugh Jackman, Christian Bale ve Christopher Nolan. Daha ne olsun :D

Son düzenleme:
O değilde IMDB puanını ve yapım yıllarınıda yaz istersen abi. The Prestige 8.5 / 2006

The Air I Breathe 2007 IMDB : 6.9 Puan

The Air I Breathe (2007) - IMDb

Hayatta tesadüf diye birşey yoktur, olan biten herşeyin bir sebebi vardır ve herşey birbiri ile bağlantılıdır.

Herkesin bir kaderi vardır ve kimse kaderinden kaçamaz.

Hayata bakış açımı değiştiren nadir filmlerden birisidir....

Oyuncular : Brendan Fraser, Andy Garcia, Forest Whitaker, Emily Hirsch, Kevin Bacon, Sarah Michelle Gellar

Size şu konuda garanti verebilirim izlediğiniz en aşk film olacak 3 film önereceğim uzun süre etkisi altında kalacağınıza emin olabilirsiniz

The Classic (Korean)
a moment to remember (korean)
my sassy girl

alt yazılıdır bunlar türkçe dublajı yoktur iyi seyirler :)

----------

Benim en çok etkilendiğim bir filmdir her izlediğimde ağlarım daha dogrusu 2 kere seyir ettim 2 sindede ağladım ( ağlamam diyen insanlara izlettim ağlattım ) izlemek isteyen arkadaşlara öneririm ve şöyle bir dipnot bırakayım eğer bir drama filmini merak değilde ağlamak için izlerseniz zevkine varırsınız

Size şu konuda garanti verebilirim izlediğiniz en aşk film olacak 3 film önereceğim uzun süre etkisi altında kalacağınıza emin olabilirsiniz

The Classic (Korean)
a moment to remember (korean)
my sassy girl

alt yazılıdır bunlar türkçe dublajı yoktur iyi seyirler :)

----------

Benim en çok etkilendiğim bir filmdir her izlediğimde ağlarım daha dogrusu 2 kere seyir ettim 2 sindede ağladım ( ağlamam diyen insanlara izlettim ağlattım ) izlemek isteyen arkadaşlara öneririm ve şöyle bir dipnot bırakayım eğer bir drama filmini merak değilde ağlamak için izlerseniz zevkine varırsınız

Bağıra bağıra spoiler diyorlar, sen napıyorsun :)

Tartışmasız "3 Idiots" derim. İzlediğim en eğlenceli, en anlamlı film. Yüzüklerin efendisi serisini de çok severdim. Ancak bu film gerçekten muhteşem.
Kesinlikle Tavsiye Ederim.

Geri