• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sahibinden 2. El Film Arıyorum.

Konuyu iyiki sabitlemişsin yoksa giderdi valla şimdi gördüm daha :D

----------

Benimkisi Rain Man buarada

Belki silersinde sitres atarım diye umuyordum. :D
Ben bravo cocuğa söz dinliyor diye düşünürken elaman konuyu görmemiş iyi mi :D
O zaman yat kalk Hakan'a dua et dört gözle yolunu bekliyordum :D

Belki silersinde sitres atarım diye umuyordum. :D
Ben bravo cocuğa söz dinliyor diye düşünürken elaman konuyu görmemiş iyi mi :D
O zaman yat kalk Hakan'a dua et dört gözle yolunu bekliyordum :D

Bende şaşırdım 12 gün duran konuyu nasıl hiç görmedim diye hala anlamıyorum sanki gizlenmiş bana konu :D Foruma girmesem neysede zaten günde kaç saat göz atıyorum nasıl görmedim bende bilmiyorum :D

Bende şaşırdım 12 gün duran konuyu nasıl hiç görmedim diye hala anlamıyorum sanki gizlenmiş bana konu :D Foruma girmesem neysede zaten günde kaç saat göz atıyorum nasıl görmedim bende bilmiyorum :D

Allah korumuş seni :D
Konuyu bir silseydin şamarlamaya başlayacaktım seni :D

Memento - Akıl Defteri IMDB Puanı : 8.6

Not: Film izlerken başlarında saçma gelip kapatmamanızı öneririm süper ötesi film dikkatli izlemenizi tavsiye ederim :)

Batman - Kara Şovalye Yükseliyor

Hem güldüren , hem ağlatan , hemde düşündüren bir film.Sonlarına doğru ağladım. :(

-Annem tanımadığım kişilerin arabasına binmememi söylemişti.
+Bu araba değil ! :D

Batman - Kara Şovalye Yükseliyor

Hem güldüren , hem ağlatan , hemde düşündüren bir film.Sonlarına doğru ağladım. :(

-Annem tanımadığım kişilerin arabasına binmememi söylemişti.
+Bu araba değil ! :D

Abimle sinemada izledik varya yemin ediyorum hayatımda hiç o kadar sıkıdlığmı hatırlamıyorum.Hem çok gürültü vardı hemde hiç ilgimi çeken tarz değildi.Resmen pişmanlıktı benim için.Gerçi sinemya sırf gezmek için gittim abimle orası ayrı konu haa filmi izliyeyim diye gitmemiştim :D

Abimle sinemada izledik varya yemin ediyorum hayatımda hiç o kadar sıkıdlığmı hatırlamıyorum.Hem çok gürültü vardı hemde hiç ilgimi çeken tarz değildi.Resmen pişmanlıktı benim için.Gerçi sinemya sırf gezmek için gittim abimle orası ayrı konu haa filmi izliyeyim diye gitmemiştim :D

Serinin tüm filmlerini izledin mi ? Eğer izleyipte sıkıldıysan birşey diyemiyeceğim.Diğer filmleri zlemeyip direk bunu izlediysen birşey anlamazsın zaten. :)

Serinin tüm filmlerini izledin mi ? Eğer izleyipte sıkıldıysan birşey diyemiyeceğim.Diğer filmleri zlemeyip direk bunu izlediysen birşey anlamazsın zaten. :)

İzlemedim ama eminim izlesem o ilk 2 filmdende sıkılcaktım.Belki jokerin olduğu filmden sıkılmazdım ama yani hiç bana uyan film değil.Film izlerken ilk önce gerçekçilikle direk ilişki ararım.Bu direk fantastiğe girdiği için hiç sarmadı. Hala favorim Rain Man ondan sonra ise Enemy At the Gates

İzlemedim ama eminim izlesem o ilk 2 filmdende sıkılcaktım.Belki jokerin olduğu filmden sıkılmazdım ama yani hiç bana uyan film değil.Film izlerken ilk önce gerçekçilikle direk ilişki ararım.Bu direk fantastiğe girdiği için hiç sarmadı. Hala favorim Rain Man ondan sonra ise Enemy At the Gates

Ersan Batman Kara Şövalyeyi izle zaten sonra direk kara şövalye yükseliyoru izlersin ;)

Benim üst üste sıkılmadan izlediğim , beni etkileyen en iyi film V For Vendettadır .

In time (Zamana karşı)

Konusunu en çok sevdiğim filmlerden biri,kesinlikle tavsiye ederim ;)

Geri