• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sahibinden 2. El Film Arıyorum.

Ersan Batman Kara Şövalyeyi izle zaten sonra direk kara şövalye yükseliyoru izlersin ;)

Benim üst üste sıkılmadan izlediğim , beni etkileyen en iyi film V For Vendettadır .

Savaş olarak Enemy At The Gates'i Çok Beğenmiştim ben.İzlemediysen tavsiye ederim.

Dram olarak Rain Man'i tavsiye ederim.Hemde şiddetle :D

The Pianistte güzel bir filmdi. Alman işgalcilerinin kasaplığı anlatılıyordu :D

V For Vandettayı şaka gibi ama izlemedim.Güzel olduğunu düşünüyorum

BatMan 2 güzelmiş sanırım fakat fantastik sevmediğimden beğenmem büyük ihtimalle onuda.

Komedi olarak en sevdiğimde Sakar Şakir.Tek geçerim :D

----------

Bu arada konuda tek bir tane bile Türk filmi yokmuş :D

Savaş olarak Enemy At The Gates'i Çok Beğenmiştim ben.İzlemediysen tavsiye ederim.

Dram olarak Rain Man'i tavsiye ederim.Hemde şiddetle :D

The Pianistte güzel bir filmdi. Alman işgalcilerinin kasaplığı anlatılıyordu :D

V For Vandettayı şaka gibi ama izlemedim.Güzel olduğunu düşünüyorum

BatMan 2 güzelmiş sanırım fakat fantastik sevmediğimden beğenmem büyük ihtimalle onuda.

Komedi olarak en sevdiğimde Sakar Şakir.Tek geçerim :D

----------

Bu arada konuda tek bir tane bile Türk filmi yokmuş :D
V for vendettayı şiddetle tavsiye ederim. :D

Bir dram filmi vardı baya etkisi altında kalmıstım ismini hatırlayamadımda Transformers serisini cok begeniyorum. 3. sünün senaryosunu çok beğenmiştim :)

Forrest Gump,izlediğim en iyi film diye bilirim.Acayip sürükleyici bi hikaye.İnanılmaz bi duygu seline sokuyor insanı. :)

Geri